Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНИ ПРОВЕДЕНО СІВБУ ЯРИХ КУЛЬТУР НА ПЛОЩІ 600 ТИС. ГЕКТАРІВ

На Сумщині триває сівба ярих сільськогосподарських культур. Ранні зернові та зернобобові культури посіяно на площі 51,5 тис. га. Кукурудзу на зерно посіяно на площі 236,1 тис. га, що становить 95% до прогнозу.

Разом з цим посіяно технічних культур на площі – 293,1 тис. га, що становить 79% до запланованих площ, зокрема соняшнику – 211,3 тис. га,
сої – 73,2 тис. га.

Таким чином сівбу ярих сільськогосподарських культур проведено на площі майже 600 тис. га.

Загалом прогнозовані площі посіву ярих культур цього року становлять – 704,5 тис. га.

АГРОВИРОБНИКІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СПІЛЬНІ УКРАЇНСЬКО-ЯПОНСЬКІ ВЕБІНАРИ

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з Міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії за участі представників японських компаній організовують серію вебінарів для українських агровиробників.

У ході вебінарів учасники зможуть ознайомитися з новітніми японськими технологіями та обмінятися досвідом щодо покращення сільськогосподарських земель, технологій іригації, садівництва та овочівництва.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО УЧАСТІ В НАВЧАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ "ПІДТРИМКА ТА БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ: СТРАТЕГІЇ ТА ПІДХОДИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ"

Команда Проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні", AKIS-Україна  запрошує всіх бажаючих взяти участь в навчально-інформаційному заході "Підтримка та бізнес-планування для агробізнесу: стратегії та підходи в умовах сучасних викликів".  

Даний захід проводиться в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) EU4SmallFarms у співпраці з у співпраці з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЄ ДЕШЕВШАТИ МОЛОЧНА СИРОВИНА

Сезонне зменшення ціни на молоко (сировину) продовжується

За результатами моніторингу Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації з початку травня 2024 року спостерігається зменшення закупівельних цін на молоко (сировину) від сільськогосподарських підприємств в середньому на 2%.

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК ЧЕРЕЗ ДАР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Представляємо матеріали навчально-інформаційного вебінару на тему:  «Актуальні питання реєстрації та подання заявок на підтримку у Державному аграрному реєстрі», який відбувся  30 квітня 2024 року на онлайн-платформі ZOOM.

Державний аграрний реєстр (ДАР) — це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.

Відеозапис заходу: https://youtu.be/Dl7dvjemIto?si=XFbs3FsBDLR227VC