Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У БАТУРИНІ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

15 вересня 2016 року у місті Батурин Чернігівської області відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

На початку засідання з вітальним словом до учасників зустрічі звернувся голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч. Він закликав до пошуку таких законодавчих рішень, які не ускладнюватимуть адміністрування податків, а будуть зрозумілими і доступними для виконання навіть дрібними фермерськими господарствами.

У роботі виїзного засідання від Сумської області взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Оксана Петрова, голова Асоціації «Спілки аграрних підприємств Сумської області» Олексій Картавий, голова Асоціації фермерів Сумської області Михайло Махітка, керівники фермерських господарств Сумської області.

У виїзному засіданні взяли участь представники Чернігівської, Київської, Полтавської областей, Національної академії аграрних наук України, а також керівники громадських організацій, провідних суб’єктів господарювання.

Учасники засідання понад три години поспіль спільно працювали в обговоренні питань можливих форматів регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення та державних механізмів підвищення конкурентоздатності виробництва – прямої бюджетної підтримки і пільгових режимів оподаткування.

Загалом питання мораторію на продаж землі на засіданні комітету було ключовим і викликало бурхливу дискусію серед присутніх. Думка більшої частини з них сходилася на тому, що знімати мораторій – не на часі. Члени комітету, взявши до уваги претензії і зауваження, повідомили, що найближчим часом у різних областях України відбудеться широке обговорення даного питання. Без цього ключові рішення прийматись не будуть.