Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ОСВІТИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

13 вересня 2016 року на базі Сумського національного аграрного університету відбулося розширене засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки України.

Відкрив засідання Алекс Ліссітса, голова Ради з питань аграрної освіти.

З вітальним словом виступили заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова та заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола  Подопригора.

У роботі засідання взяли участь директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Оксана Петрова, ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика та інші посадові особи і керівники вищих аграрних навчальних закладів України.

Під час засідання обговорено актуальні питання щодо реформування аграрної вищої освіти в Україні, інтеграції вищої освіти й агробізнесу, результатів інспектування аграрних навчальних закладів Державною інспекцією навчальних закладів, а також роль і місце коледжів і технікумів в аграрній освіті.

Фахівці Сумського національного аграрного університету поділилися з колегами власним досвідом із запровадження дистанційного навчання, підготовки іноземних студентів з англійською мовою викладання, підготовки студентів за узгодженими з компанією «Кернел» навчальними планами і програмами дисциплін на інженерно-технологічному факультеті та факультеті агротехнологій та природокористування.

У рамках заходу відбулося підписання договору про співпрацю між Сумським національним аграрним університетом, приватним сільськогосподарським підприємством «Слобожанщина-Агро» та «Індустріально-молочною компанією».

Завершилося засідання підведенням підсумків та прийняттям рішення, основні пункти якого були обговорені під час дискусії.