Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«УКРАЇНЦЕМ Я ЗОВУСЯ Й ТОЮ НАЗВОЮ ГОРДЖУСЯ»

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символи свободи та праці.

23 серпня 2016 року в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора та з нагоди 25-річниці з дня проголошення незалежності України.

Колектив Департаменту привітала виконуючий обов’язки директора Департаменту Оксана Петрова та побажала всім міцного здоров’я, родинного щастя, злагоди, добробуту та миру, щоб душі наповнювалися гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця була надійною запорукою щасливого майбутнього.

За сумлінну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди 25-річниці незалежності України Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації нагороджені працівники Департаменту Наталія Ніколаєнко, Любов Придатко та Марина Клименко.

У рамках урочистого заходу працівниками Департаменту представлена експозиція українського народного декоративного мистецтва: вишиванки, скатертини, рушники, вишиті картини, ікони та інше.