Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

У Сумській обласній державній адміністрації 15.08.2016 відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року.

Розпочинаючи засідання робочої групи заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, голова робочої групи Микола Подопригора зазначив, що метою Програми є підтримка створення доданої вартості місцевими товаровиробниками.

У ході засідання були обговорені напрями діяльності, за якими передбачається надання фінансової підтримки, зокрема з вирощування та зберігання плодово-ягідної продукції, виробництва органічної продукції, створення міні репродукторів по розведенню свиней та придбання в племінних господарствах поголів’я молодняку овець з метою забезпечення населення області племінним молодняком.

«Серед завдань Програми є підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, забезпечення населення області продуктами харчування, що безпечні для здоров’я, підвищення якості життя на селі, сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад» – наголосив перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, заступник голови робочої групи Олександр Марченко.

Враховуючи на сьогоднішній день актуальність питання створення об’єднаних територіальних громад, членами робочої групи підтримано пропозицію щодо виділення коштів з обласного бюджету для підготовки фахівців з регіонального менеджменту.

Підводячи підсумки засідання робочої групи Микола Подопригора зазначив: «Агропромисловий комплекс області є основою як забезпечення продовольчої безпеки, так і підвищення добробуту сільського населення, тому при розробці проекту Програми враховано вимоги сьогодення».