Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ

Під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового 24.05.2016 відбулася селекторна нарада з питань завершення посівної кампанії, догляду за посівами сільськогосподарських культур та підготовки до проведення Агропромислової виставки «Агро-2016».

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський акцентував увагу регіонів на необхідності дотримання рекомендованих площ посіву гречки, яка є досить важливою культурою у забезпеченні продовольчої безпеки як регіонів, так і країни в цілому.

 

В області станом на 24.05.2016 під урожай 2016 року в усіх категоріях господарств площі посіву гречки становитимуть в межах 19,2 тисяч гектарів, на сьогоднішній день фактичні площі посіву гречки становлять 15,3 тисяч гектарів, або 79% до прогнозу.

Про завершення проведення весняно-польових робіт, забезпеченість матеріально-технічними ресурсами сільськогосподарських товаровиробників в регіонах доповідав директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій.

Окрему увагу приділено обговоренню питання необхідності проведення захисту сільськогосподарських культур з метою збереження посівів та отримання запланованих показників урожайності не нижче минулорічних.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька зупинилася на питанні щодо стану підготовки до проведення Агропромислової виставки «Агро-2016», яка буде проходити протягом 4 днів – з 8 по 11 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України». «Свою участь у виставці цього року вже підтвердили компанії з США, Німеччини, Польщі, КНР, Італії, Франції, Латвії, Туреччини та інших країн», - відзначила заступник Міністра.

Вже розпочалась масштабна рекламна кампанія, яка охоплює зовнішню рекламу, інтернет-рекламу, розсилку тощо.

Також під час селекторної наради  обговорено план проведення заходів в рамках Агропромислової виставки «Агро-2016», в тому числі щодо семінарів, круглих столів, конференцій, тренінгів  тощо.