Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПРОДОВОЛЬЧИЙ ЯРМАРОК ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

23.04.2016 в обласному центрі відбувся сільськогосподарський продовольчий ярмарок до Великодніх свят, який був організований Департаментом агропромислового розвитку за сприяння та підтримки Сумської обласної державної адміністрації.  

Основна мета проведення даного ярмаркового заходу – забезпечення потреб населення області в основних продуктах харчування за доступними цінами від товаровиробника.

Жвава торгівля розпочалась ще до відкриття ярмарку.

На ярмарці був представлений широкий вибір свіжого м’яса і м’ясо-ковбасних виробів, молочної продукції та виробів з неї, хлібобулочних та кондитерських виробів, олії, круп в асортименті, овочів, зерна, меду та  виробів з нього, саджанців плодово-ягідних та декоративних рослин, а також багато іншої продукції високої якості на різноманітний смак.

Гості міста та Сумчани разом зі своїми родинами мали можливість створити власний Великодній кошик.

На ярмарок завітав тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Олександр МАРЧЕНКО, який ознайомився з представленим асортиментом продукції, а також поспілкувався з учасниками заходу.

Асортимент сільськогосподарської продукції та її переробки, що реалізовувався на ярмарку, користувався значним попитом у споживачів, про що свідчили черги біля торгових точок.

Більшість учасників та відвідувачі ярмарку залишилися задоволеними і висловили побажання на подальшу співпрацю в проведенні виставково-ярмаркових заходів в обласному центрі.