Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗБОРИ САДІВНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ. ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

За підтримки Департаменту агропромислового розвитку  Сумської обласної державної адміністрації 17.04.2016 відбулися збори спілки Сумського міського громадського об’єднання садівничих товариств «Олдиш 86».

Колективне садівництво і городництво, є в Україні дуже популярною сферою людської життєдіяльності, яка одночасно регулюється декількома кодексами: цивільним, земельним, трудовим, сімейним, лісовим, водним, адміністративним.

Формування землекористування садівничих товариств за законодавством в різний період створило ряд проблем у приватизації земельних ділянок, у внутрішніх майнових відносинах між членами громадських об’єднань (кооперативів громадян) та правлінням, в організації використання і охорони земельних ділянок тощо.

 

Голова правління громадського об’єднання Микола Паляниця звернув увагу присутніх на те, що останнім часом питання постачання води і електроенергії та оплата за надання цих послуг набули актуальності серед членів садових товариств.

Також присутні мали можливість заслухати звіт ревізійної комісії правління про фінансово-господарську діяльність за 2015 рік.

Членами садівничого товариства обговорювались організаційні питання, а також визначались з переліком першочергових проблем, які існують на сьогоднішній день в садівничих товариствах, а саме відсутність Закону України про садівничі товариства, яким би було регламентовано їх права і обов’язки.

В ході зустрічі були обговорені питання транспортного сполучення, відсутності під’їзної дороги, також зазначено, що значна частина земельних ділянок не використовується.

Присутніми було зосереджено увагу на крадіжки металевих предметів із садових ділянок з подальшою їх здачею до пунктів прийому металобрухту.

За підсумками зборів садівничого об’єднання було затверджено кошторис на 2016 рік та затверджено план заходів перспективи розвитку спілки Сумського міського громадського об’єднання садівничих товариств «Олдиш 86» на 2016 2017 маркетинговий рік.