Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Часткове відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням племінних свинок та кнурців вітчизняного походження (класу «еліта»)

Конкурсна комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 21.11.2016 № 575-ОД/52 «Про утворення конкурсної комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року», розпочинає приймання від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 млн. гривень, та фізичним особам – підприємцям (далі – заявники) заявок та документів, що додаються до них, на одержання часткового відшкодування вартості закуплених ними племінних свинок та кнурців вітчизняного походження (класу «еліта») (далі — часткове відшкодування).

Часткове відшкодування здійснюється на безповоротній основі заявникам за закуплені ними у період із жовтня попереднього року до жовтня поточного року з племінних заводів та племінних репродукторів до 11 голів племінних свинок та кнурців вітчизняного походження (класу «еліта») у розмірі до 50 відсотків вартості, але не більше 2400 гривень за одну голову (при умові, якщо суб’єкт господарювання не отримував часткового відшкодування з державного бюджету за вказаним напрямком у поточному році).

Часткове відшкодування надається заявникам, які здійснюють діяльність в галузі тваринництва та зареєстровані на території Сумської області.

Часткове відшкодування не надається заявникам, стосовно яких порушено справу про банкрутство, яких визнано банкрутами, що перебувають на стадії ліквідації, або мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами державної фіскальної служби.

Заявку для участі у конкурсному відборі на одержання часткового відшкодування заявники подають у двох примірниках до Комісії через Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації до 05.11.2017. 

До заявки необхідно додати:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб;

копію Статуту підприємства, свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця;

довідку про відсутність (наявність) заборгованості із сплати податків і зборів;

довідку про банківські реквізити заявника;

копію фінансової звітності за останній звітний період, що передує поданню заявки відповідно до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності» (додаток 1 «Баланс» (Звіт про фінансовий стан), форма № 2 «Звіт про фінансові результати» (Звіт про сукупний дохід), та/або «Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва» (форма № 1-м, № 2-м) та/або «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» (форма №1-мс, № 2-мс), а для заявників, які зареєстровані у поточному році, - за останній звітний період, що передує поданню заявки;

копії платіжних документів, що підтверджують сплату відповідних коштів згідно з вищезазначеним договором, завірені банківською установою;

акт про передачу (продаж) і закупівлю худоби за договором;

копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) (на останню звітну дату на момент подання документів) – для юридичних осіб;

виданий у встановленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копії племінних свідоцтв (сертифікатів) або сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів, засвідчені підписом керівника,;

письмове зобов’язання заявника повернути до обласного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі зменшення поголів’я племінних свинок та кнурців вітчизняного походження (класу «еліта») станом на 1 січня двох наступних років з урахуванням приросту та обсягу закупівлі;

довідку Департаменту про те, що заявник не отримував часткового відшкодування з державного бюджету за вказаним напрямком у поточному році.

Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються субʼєкту господарювання. Доопрацьований пакет документів може подаватися повторно, у термін, визначений для надання таких документів. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Заявки та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: 
м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 59, 77 15 62.

Адреси електронної пошти:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання фінансової підтримки можна ознайомитися у додатку 4.4 до Програми, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області http//www.apk.sm.gov.ua