Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО РЕСПУБЛІКАНСЬКУ СЕЛЕКТОРНУ НАРАДУ ПО ПІДСУМКАХ РОБОТИ ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА ЗА 9 МІСЯЦІВ ПОТОЧНОГО РОКУ

Під головуванням  першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського 27 жовтня 2015 року відбулася республіканська селекторна нарада з питань підсумків галузі тваринництва за ІІІ квартали та очікуваних результатах роботи у 2015 році.

Директором Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Миколою Квашою проаналізовано ситуацію в галузі тваринництва за 9 місяців поточного року. Зокрема, звернуто особливу увагу на зменшення в цілому по Україні виробництва тваринницької продукції, поголів’я худоби у всіх категоріях господарств.

 

Заступником голови Дежавної ветеринарної та фітосанітарної служби України Олександром Вержиховським  з акцентовано увагу на останніх випадках спалаху африканської чуми свиней  у ТОВ «Контакт-Плюс» смт. Вороніж Шосткинського району Сумської області та у господарствах Одеської і Миколаївської областей. Піддано критиці виконання службою ветеринарної медицини Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, зокрема, в Сумській області.

Директор Департаменту фінансово-кредитної політики Баграт Ахіджанов в своєму виступі більш детально зупинився на питаннях поетапних змін спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства.

За підсумками селекторної наради першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Ярославом Краснопольським дано доручення:

- запровадити постійний моніторинг по розвитку галузі тваринництва;

- сприяти створенню великих холдингів з  утримання тваринництва в кожному регіоні.

- забезпечити підготовку та провести комплексний аналіз по підготовці галузі тваринництва до зимово-стійлового періоду2015-2016 років;

- активізувати роботу по залученню власних та  міжнародних інвестицій у галузь тваринництва.