Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБЛАСНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК ДО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

В передсвяткові дні мешканці обласного центру мали змогу придбати різноманітну сільськогосподарську продукцію, товари харчової і переробної промисловості,  за цінами виробника, нижчими за ринкові на 10-20%.

11 жовтня  2015 року впершепо вул. Герасима Кондрат’єва, 160 на території Сумського національного аграрного університету м. Сумивідбулась обласна сільськогосподарська виставка -ярмарок до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

 

Основна мета проведення данного ярмаркового заходу – забезпечення потреб населення області в основних продуктах харчування за доступними цінами та посадковим матеріалом на особистих та присадибних ділянках.

На ярмарці був представлений широкий вибір саджанців плодово-ягідних та декоративних рослин, посадковий матеріал картоплі та квітів, зерна, хлібобулочних виробів, олії, круп в асортименті, меду, овочів, фруктів, молочної продукції, свіжого м'яса і м'ясо-ковбасних виробів та багато іншої продукції вищого ґатунку на різноманітний смак.

У ярмарці взяли участь сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства та підприємства харчової і переробної промисловості Сумщини.

Мешканці м. Суми та гості нашого міста мали змогу придбати, свіже м'ясо та сало свинини, ковбаси та м'ясо-копчені вироби, кисломолочну продукцію, живу рибу, хлібобулочні та кондитерські вироби, зерно, крупи, а також  інші види сільськогосподарської продукції.

Весь асортимент сільськогосподарської продукції та її переробки, яку підприємства агропромислового комплексу  реалізовували на ярмарку, як завжди, користувались  значним попитом у жителів та гостей міста Суми, про що свідчили черги біля кожної торгової точки.

У даному ярмарковому заході прийняти участь також наукові установи і організації області, Сумськой національний аграрний університет, «Клуб органічного Землеробства», сільськогосподарські підприємства агропромислового комплексу області, приватні підприємства, садівники-любителі, Спілка садівників городників, бджолярі, квіткарі Сумщини, підприємства переробної та харчової галузі.

Необхідно відмітити участь наступних районів:

- Білопільський - ТОВ «Ворожба» - м’ясні та ковбасні вироби;

- Конотопський - ТОВ АФ «Довіра» - свіже м'ясо;

Недригайлівський- АФ «Червонослобідська» - різноманітні овочі, АФ «Засулля» - зернова продукція,  ПП «Коротун» - посадковий матеріал,

-  Охтирський - ТОВ ОМПК «Славія» - молочна продукція, ПрАТ «Сад» - крупи, борошно, мед, олія соняшникова, сік, ТОВ «Охтирський мясокомбінат»  - мясні та ковбасні вироби, ТОВ «Охтирський хлібокомбінат» - хлібобулочні та кондитерські вироби, ФО «Козика» - саджанці плодовоягідних культур;

- Тростянецький - ТОВ «Севар-хліб» - хлібобулочні та кондитерські вироби, ПП «Чалий – ковбасні та м’ясні вироби, ФО «Давиденко та ФО «Власенко» - мед та медопродукти;

Краснопільський -  ТОВ «Рясне»  - ковбасні та м’ясні вироби; ПП «Закаблуков» - мед та медопродукти, сухофрукти;

- Лебединський – ПП «Сема» - свіже м'ясо свинини, СОК «Лебединський» - молочні продукти,  

Липоводолинський – ФГ «Бізон» - зерно;

- Сумський - Сумський національний аграрний університет – овочі, картопля,  ТОВ «Хлібодар» - вкеликій вибір круп, ПП «Світличний» - саджанці плодових дерев, Сумський виробничий комбінат – м’ясні та ковбасні вироби та інше) всього 42 торгові точки.

Весь асортимент сільськогосподарської продукції та її переробки, яку підприєства агропромислового комплексу реалізовували на ярмарку, як завжди, користувався значним попитом у споживачів, про що свідчили черги біля кожної торгової точки.

Всі учасники та відвідувачі виставки-ярмарку залишилися задоволеними і висловили побажання на подальшу співпрацю в проведенні виставково-ярмаркових заходів.