Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИРОБНИЦТВО МОЛОКА ТА ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА КОРІВНИКА З ВВЕДЕННЯМ В ДІЮ МОЛОКОПРОВОДА НА БАЗІ ТОВ «УГАК» ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

Управлінням агропромислового розвитку Шосткинської районної державної адміністрації 23 липня   2015 року на базі ТОВ «УГАК» проведено семінар – нараду з новітніх технологій виробництва молока.

Відкриваючи семінар – нараду  директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Непочатов відмітив, що в сільськогосподарських підприємствах області в порівнянні до початку року збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 1,7 тис. голів, яке становить 87,8 тис. голів, а в усіх категоріях господарств – 159,4 тис. голів, що більше - на 11,1 тис. голів.

У сільськогосподарських підприємствах області утримується 37,0 тис. корів. За кількістю поголів’я корів область у державі посідає 5 місце, по валовому виробництву молока – 7 місце.

 

Продуктивність дійного стада за перше півріччя зросла на 7,4% і становить 2490 кг молока на корову, середньодобові прирости великої рогатої худоби зросли на 1,6% і становлять 507 грамів. З початку року в основне стадо введено 5,9 тис. голів нетелів, що становить 16 голів на 100 корів.

Олександр Непочатов наголосив, що Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації вживаються відповідні заходи щодо нарощування виробництва молока шляхом створення у сільськогосподарських підприємствах сучасних модернізованих тваринницьких  ферм, комплексів з сучасним обладнанням для утримання худоби.

Учасникам семінару – наради була надана можливість ознайомитись з сучасними методами утримання худоби, заготівлі та зберігання кормів, побутовими умовами для працівників ферм, планами роботи адміністрації товариства щодо подальшого розвитку тваринницької галузі в господарстві.

Директором ТОВ «УГАК» Віталієм Гудименком проінформовано присутніх, що за 2015 рік у розвиток господарства інвестовано 6,8 млн. гривень; середньомісячна заробітна плата працівників по господарства становить 4067 гривень, у тваринницькій галузі – 3914 гривень. В товаристві утримується 718 голів великої рогатої худоби, із них - 338 голів корів. З початку року в основне стадо на 100 корів введено 38 нетелів.

При підведенні підсумків роботи семінару Олександр Непочатов відмітив, що подальший розвиток молочної галузі в області потребує допомоги як на державному рівні, так і на рівні органів місцевої влади; Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації буде надаватись  належна підтримка бажаючим розвивати тваринницьку галузь в області.