Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ЗУСТРІЧАЛА НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА МАЛАЙЗІЇ В УКРАЇНІ ПАНА ЧУА ТЕОНГ БАНА

9 липня 2015 року Сумщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні пан Чуа Теонг Бан та керівник торгового відділу Посольства Малайзії в Україні Віталій Бойко.

Відповідно до програми офіційного візиту відбулася зустріч дипломата з головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком, у рамках якої проведено ознайомлення з потенціалом промислового комплексу регіону. Губернатор наголосив на готовності Сумщини розширювати географію міжнародної співпраці, зважаючи на наявність у регіоні пропозицій іноземним партнерам, а також зазначив про своє переконання щодо можливості взаємовигідної співпраці між Сумщиною та Малайзією.

Під час відвідування підприємств харчової та переробної промисловості Сумщини іноземних гостей ознайомлено з виробничими потужностями ПАТ «Сумський завод продтоварів» (с. Бездрик Сумського району), ТОВ АП «Сумський бекон» (с. Кровне Сумського району), ТОВ «Буринський молокозавод» (м. Буринь).

Посол зацікавився особливостями всіх технологічних циклів вирощування м’яса індиків у ТОВ АП «Сумський бекон» (с. Кровне Сумського району) та ознайомився з усіма виробничими процесами від забою птиці до вакуумного пакування готової продукції. Окрема увага була приділена питанню перспектив експортування продукції до Малайзії.

Особливу зацікавленість дипломат висловив щодо специфіки та особливостей виробництва продукції на ТОВ «Буринський молокозавод» (м.Буринь), зокрема, вершкового масла та сухого молока. Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні пан Чуа Теонг Бан позитивно оцінив роботу нового керівництва заводу з нарощування ним обсягів виробництва й перспектив запровадження виробництва нового асортименту молочної продукції (згущеного молока, йогурту, солоного вершкового масла). Дипломат зазначив, що для нього Україна є унікальною й цікавою, як виробник натурального і якісного молока.

Підсумовуючи результати робочої поїздки Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні пан Чуа Теонг Бан, звертаючись до директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександра Непочатова, представників обласної державної адміністрації, керівництва Буринського району та безпосередньо до керівництва ТОВ «Буринський молокозавод», висловив свої сподівання й закликав щодо плідної та взаємовигідної співпраці між відвіданими підприємствами області та країною, яку він представляє.

Під час зустрічей дипломат запросив керівництво підприємств, з виробничими потужностями яких вдалося ознайомитися, відвідати Малайзію у рамках робочої поїздки з питань співпраці.