Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБЛАСНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПРОДОВОЛЬЧИЙ ЯРМАРОК

05 08 05Продовольчі сільськогосподарські ярмарки зацікавлюють все більше споживачів та сільськогосподарських товаровиробників. Так, на виконання протокольного доручення за результатами апаратної наради при голові Сумської обласної державної адміністрації Клочку М.О від 20 квітня 2015 року в черговий раз 8 травня 2015 року з 8-00 до 14-00 години в м.Суми по вул. Першотравневій, 29 на території Департаменту агропромислового розвитку відбулась обласна сільськогосподарська продовольча ярмарка.

Основна мета проведення данного ярмаркового заходу – забезпечення потреб населення області в основних продуктах харчування за доступними цінами та посадковим матеріалом на особистих та присадибних ділянках.

 

 

05 08 05На ярмарці був представлений широкий вибір саджанців плодово-ягідних та декоративних рослин, посадковий матеріал картоплі та квітів, зерна, хлібобулочних виробів, олії, круп в асортименті, меду, овочів, фруктів, молочної продукції, свіжого м'яса і м'ясо-ковбасних виробів та багато іншої продукції вищого ґатунку на різноманітний смак.

Все це змогли сумчани та гості міста Суми придбати за цінами на 10-20% нижче ринкових від місцевих товаровиробників.

У даному ярмарковому заході прийняти участь також наукові установи і організації області, Сумськой національний аграрний університет, «Клуб органічного Землеробства», сільськогосподарські підприємства агропромислового комплексу області, приватні підприємства, садівники-любителі, Спілка садівників городників, бджолярі, квіткарі Сумщини, підприємства переробної та харчової галузі.

Необхідно відмітити участь наступних районів:

  • Білопільський - (ТОВ «Ворожба» - мясні та ковбасні вироби);
  • Конотопський - (ТОВ «Ранок –Гамаліїївки» - крупи ячнева, пшенична та пшоняна);
  • Недригайлівський- (олія соняшникова та макуха);
  • Охтирський - (ТОВ ОМПК «Славія» - молочна продукція; ПрАТ «Сад»- крупи, борошно, мед, олія соняшникова, сік; ПСП «Комишанське»-крупа гречана, борошно, олія, цукор);
  • Тростянецький - (ТОВ «Севар-хліб»-хлібобулочні та кондитерські вироби, широкий вибір саджанців клубники, квітів та посадкової картоплі;
  • Глухівський - (живі кури та курчата);
  • Путивльський - (свіже м'ясо та сало свинини);
  • Сумський - (Сумський національний аграрний університет – овочсі, картопля, ТОВ «Садівник» - саджанці плодових дерев, сумський молочний завод-молочні продукти, мясні та ковбасні вироби, хлібобулочні та кондитерські вироби, овочі, крупи, саджанці та інше) всього 38 торгівельних точок.

Весь асортимент сільськогосподарської продукції та її переробки, яку підприєства агропромислового комплексу реалізовували на ярмарку, як завжди, користувався значним попитом у споживачів, про що свідчили черги біля кожної торгової точки.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведена робота щодо інформування населення області про проведення даного обласного сільськогосподарського ярмарку через засоби масової інформації, а саме по Сумському обласному радіо, місцевій радіомережі ПСП «Центральний ринок м.Суми.

Всі учасники та відвідувачі виставки-ярмарку залишилися задоволеними і висловили побажання на подальшу співпрацю в проведенні виставково-ярмаркових заходів.

05 08 0505 08 0505 08 0505 08 05