Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РЕСПУБЛІКАНСЬКА СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

07 травня 2015 року під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка відбулася селекторна нарада з питань ходу весняно-польових робіт та підготовки до проведення Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2015».

Про хід проведення весняно-польових робіт в областях коротко проінформував в.о. директора Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Павло Гринько, який акцентував увагу на збереженні запланованих площ посіву гречки та забезпеченні належного догляду за посівами сільськогосподарських культур в умовах цього року.

 

 

Також на нараді були обговорені питання щодо здійснення  моніторингу заселеності шкідниками та проведення необхідного захисту сільськогосподарських культур для збереження посівів і отримання запланованих показників врожайності не нижче минулорічних.

Крім того директором Департаменту тваринництва МАПУ Миколою Квашою було наголошено на проведенні відповідальної роботи з метою виконання наказу Мінагрополітики від 21 квітня 2015 року №152 «Про підготовку та проведення ХХVІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2015», а саме упродовж двох днів опрацювати на місцях та визначити учасників експонування якісного поголів’я тварин.

По завершенню селекторної наради перший заступник Міністра Ярослав Краснопольський, дав доручення керівникам Департаментів агропромислового розвитку тримати контролі хід проведення посівної компанії та вжити необхідних організаційних заходів щодо дотримання запланованих показників посіву гречки.