Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

Представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації прийняли участь у Ярмарку професій, який відбувся 22 квітня 2015 року в Сумському національному аграрному університеті для студентів випускних курсів за спеціальностями: «Ветеринарна медицина», «Енергетика сільськогосподарського виробництва», «Промислове та цивільне будівництво», «Землевпорядкування та кадастр», «Технологія зберігання, консервування та переробки молока», «Технологія зберігання, консервування та переробки м'яса», «Технологія харчування».

Привітання учасникам Ярмарку та побажання плідної роботи в ході її проведення висловив проректор науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.

У цьому заході взяли участь більше 10 провідних підприємств, установ, організацій Сумської та інших областей і більше 80 студентів випускних курсів.

Представники підприємств, установ та організацій мали можливість ознайомити присутніх із діяльністю свого підприємства, поспілкуватися з випускниками та підібрати кваліфікованих кадрів, а майбутні молоді спеціалісти мали можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями та визначитися з першим місцем роботи.

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації постійно сприяє сільгосптоваровиробникам всіх форм власності та Сумському національному аграрному університету в працевлаштуванні молодих спеціалістів в аграрному секторі області.