Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЛЬ ЕКОНОМІКО-СТАТИСТИЧНОГО АНАЛІЗУ У ПІДВИЩЕННІ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

16 квітня 2015 року в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбулася робоча зустріч з представниками Головного управління статистики в Сумській області.

У зазначеному заході, яке проходило під головуванням директора Департаменту Олександра Непочатова, взяли участь заступник директора та начальники відділів Департаменту агропромислового розвитку.

У ході засідання були розглянуті питання обліку в області посівних площ сільськогосподарських культур у 2015 році, поголів’я худоби та птиці, обсягів виробництва продукції основних видів сільськогосподарської продукції, обрахунку виробництва валової продукції сільського господарства (у постійних цінах 2010 року) за І квартал 2015 року, реалізації сільськогосподарської продукції за січень-березень цього року та ряд інших питань стану агропромислового комплексу Сумщини.

 

«Обсяг валової продукції сільського господарства у постійних цінах розраховується згідно методичних рекомендацій щодо розрахунку індексу обсягів сільськогосподарського виробництва, затверджених наказом Держкомстату України від 16.02.2009 року № 53,із змінами, затвердженими наказом Держкомстату України від 19.07.2010 року №288 та наказом Держкомстату України від 07.05.2013 року № 140»- зазначила начальник управління статистики сільського господарства та навколишнього середовища Головного управління статистики у Сумській області Людмила Зубко.

Підводячи підсумки засідання робочої зустрічі, директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Непочатов підкреслив: «Ринкові умови господарювання вимагають від підприємств агропромислового комплексу підвищення ефективності виробництва на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання і управління виробництвом та багатьох інших чинників. Важливу роль у реалізації цього завдання відводиться економіко-статистичному аналізу діяльності агроформувань. З його допомогою виробляється стратегія і тактика розвитку підприємства, обґрунтовуються плани і управлінські рішення, здійснюється контроль за їх виконанням, виявляються резерви підвищення ефективності виробництва.»