Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБЛІК ТА ВИКОРИСТАННЯ ЗРОШУВАНИХ ЗЕМЕЛЬ – НА КОНТРОЛЬ

 

14 квітня 2014 року в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації за участю представників Сумського обласного управління водних ресурсів, Головного управління Держземагенства у Сумській області та Головного управління статистики у Сумській області проведено нараду з питань обліку та використання зрошуваних земель.

 

Як зазначив директор Департаменту агропромислового комплексу Володимир Івченко для приведення у відповідність обліку зрошуваних земель необхідно провести моніторинг їх фактичного використання. Сьогодні вводяться нові системи зрошення, поряд з тим не працюють раніше створені.

За підсумками обговорення Головному управлінню водних ресурсів у Сумській області було запропоновано вивчити схеми списання  зрошувальних систем, що дасть підґрунтя для зняття з обліку зрошуваних земель, які не використовуються.

Головному управлінню Держземагенства у Сумській області  визначити, хто звітує про наявність зрошуваних земель по формі 6а –зем « Звіт про наявність зрошуваних земель та розподіл їх за власниками землі, землекористувачами та угіддями» та запросити їх на  наступну нараду з метою обговорення процедури зняття з обліку зрошуваних земель, які не використовуються та взяття на облік нових.

Провести наступну нараду заплановано на кінець квітня.