Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІНАГРОПОЛІТИКИ ОПРИЛЮДНЕНО ПРОЕКТ НАКАЗУ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО І СПОРТИВНОГО РИБАЛЬСТВА»

Міністерство аграрної політики та продовольства України відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголосило про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства» на офіційному вебсайті Мінагрополітики в мережі Інтернет – www.minagro.gov.ua, розділ «НПА»; підрозділи: «Проекти нормативно-правових актів», «Проекти наказів Мінагрополітики» (https://minagro.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-pravil-lyubitelskogo-i-sportivnogo-ribalstva)

Проект наказу розроблено відповідно до абзацу шістнадцятого статті 8 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Прийняття наказу зумовлене необхідністю приведення Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 № 19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562, які не переглядалися з 1999 року, у відповідність до законодавства та реалій сучасності, що дасть змогу вдосконалити правове регулювання здійснення любительського, спортивного рибальства і підводного полювання.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект акта

Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Управління організації використання водних біоресурсів Державного агентства меліорації та рибного господарства України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А, тел. (044) 486-25-91, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Проект наказу та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднено на офіційних вебсайтах Мінагрополітики: www.minagro.gov.ua та Держрибагентства www.darg.gov.ua.