Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБЛАСНИЙ ПЕРЕДСВЯТКОЙ ЯРМАРОК ДО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Відповідно до доручення Прем’єр Міністра  України  Миколи Азарова від 4 вересня 2013 року № 52 щодо необхідності відновлення регулярної роботи ярмарків, які сприяють забезпечення населення різноманітними, якісними, а головне – доступним та  дешевими продуктами харчування. Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 12 жовтня 2013 року на площі Незалежності м. Суми був проведений обласний передсвятковий ярмарок до Покрови Пресвятої Богородиці з продажу продукції сільського господарства.

 

На ярмарку був представлений широкий вибір хлібобулочних виробів, олія,  крупи в асортименті, яйця, мед, овочі, фрукти, молочна продукцію, свіже м'ясо і м'ясо-ковбасні вироби, жива риба, саджанці плодово-ягідних та декоративних рослин, посадковий матеріал картоплі та квітів, зерно, та багато іншої продукції вищого ґатунку на різноманітний смак – все це сумчани та гості міста Суми скуштували та придбали за цінами на 10-15% нижче ринкових.

Основна мета проведення даного заходу – забезпечення потреб населення області в основних продуктах харчування за доступними цінами.

В обласному ярмарку прийняли участь сільськогосподарські підприємства області та підприємства міста Суми, у тому числі, сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства та підприємства харчової і переробної промисловості Сумщини, підприємства обласної спілки споживчих товариств, всього близько 130 торгівельних точок.

Організаційну роботу по залученню підприємств та реалізації продукції агропромислового комплексу у даному обласному ярмарковому заході на високому рівні представили наступні райони:

1. Білопільський район:

ТОВ «Ворожба, ТОВ «Білопільська пекарня», ДП «Укрліктрави», ТОВ «Слобожанський бекон», ОСГ «Москаленка», ТОВ «Волна», ОСГ «Ховзун».

2. Охтирський район:

ТОВ ОМПК «Славія», ПрАТ «Сад», ПСП «Комишанське», ПСП «Жовтневе», ПСП «Піонер», СТОВ «Бакирівське».

3. Сумський район:

ТОВ «Авіс-Укрваїна», ТОВ «Хлібодар», ТОВ «Садівник», ПП «Семенюта», ФГ «Іщенко», ТОВ «Степаніввський хлібозавод», СТОВ «Піщане», ПП «Северин», ІСГПС,

4.Лебединський район:

СОК «Лебединський», ПП «Сема», ПП «Ігнатко», ПП «Лобанов», ПП «Медвідь».

5. Недригайлівський район:

ТОВ «Агробізнес ТСК», ТОВ «Лотуре-Агро», ТОВ «Урожайна країна», ПП «Коротун», ФГ «Голодний».

6. Краснопільський район:

ТОВ «Рясне», ПП «Закаблуков», ТОА АФ «Псьол»,ФОП «Коновалов», ФГ «Злак», Краснопільський хлібохарчокомбінат, Півдприємство Краснопільської РСС,

ФГ «Батьківщина».

Вся сільськогосподарська продукція та продукція її переробки, яку запропонували підприємства агропромислового комплексу області користувалася попитом у населення міста Суми, на якому було реалізовано 45 тонн сільськогосподарської продукції на суму  390,0 тис. грн.