Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ АГРОПРОМИСЛОВИЙ ЯРМАРОК ДО НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

На передодні Новорічних та Різдвяних свят 28 грудня 2018 року в м. Суми на площі Незалежності відбувся обласний агропромисловий ярмарок з продажу агропродукції, інших продовольчих товарів, ялинок, новорічних прикрас та подарунків.

Проведення даного заходу дало можливість забезпечити потребу населення в основних продуктах харчування за цінами виробника, а також придбати ялинки за низькими цінами, які були привезені з Краснопільського, Лебединського, Охтирського, Тростянецького Роменського та Сумських лісових господарств.

На святковий ярмарок завітали голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, який поспілкувався з учасниками ярмарку та придбав продукцію до свят.

На ярмарку було представлено широкий вибір свіжого м’яса, ковбасних виробів, молочної продукції, хлібобулочних виробів та іншої випічки, олії, круп в асортименті, меду, яблук, живої риби та іншої якісної продукції на різні смаки й уподобання.

Участь у заході взяли близько 70 виробників, це - підприємства харчової промисловості, сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства.

Весь асортимент продукції, який реалізовувався на ярмарку, як завжди, користувався попитом у споживачів.