Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА МОЛОДНЯК ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександра Маслака відбулася відеоселекторна нарада щодо виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби.

У відеоселекторній нараді взяли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Наталія Ніколаєнко, спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва, директор Сумського відділення державного фонду підтримки фермерських господарств Олексій Пасько.

Олександр Маслак підвів підсумки другого етапу прийому документів та виплати дотації. За результатами поданих на 1 вересня документів до Міністерства аграрної політики та продовольства України
210 домогосподарству сільського населення, які утримують 3934 голови молодняка великої рогатої худоби нараховано бюджетну дотацію на суму 2 720,10 тис. грн. Також була зосереджена увага на Порядку виплати дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби у господарствах фізичних осіб.

Про особливості заповнення відомістей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк розповіла заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Наталія Ніколаєнко.

Керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва в своєму виступі зупинилася на вимогах щодо ідентифікації та реєстрації молодняка великої рогатої худоби в господарствах населення.

Директор Сумського відділення державного фонду підтримки фермерських господарств Олексій Пасько звернув увагу щодо можливості отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року № 911.

За результатами проведеної відеоселекторної наради Олександр Маслак доручив районним державним адміністраціям тримати на контролі підготовку та своєчасне подання документів фізичними особами, що мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.