Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ БУХГАЛТЕРСЬКИХ СЛУЖБ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ

09.11.2018 на базі Департаменту агропро-мислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації представниками Центру професійних бухгалтерів проведено черговий семінар для працівників бухгалтерських служб  аграрних підприємств області з актуальних питань бухгалтерського обліку та оподаткування. «Земельно-орендні та трудові відносини, оподаткування, каса» - таку тему семінару було запропоновано слухачам цього разу.

У своєму вступному слові директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  Олександр Маслак наголосив на важливості проведення навчальних семінарів для бухгалтерських служб, адже на сьогодні податкове та земельне законодавство знаходиться в стані постійної трансформації, тому підвищення кваліфікації, здобуття сучасних фахових знань особливо важливе для працівників бухгалтерських служб.

У ході семінару керівник Центру професійних бухгалтерів Володимир Метелиця надав вичерпні роз’яснення щодо положень законодавства про користування землями сільськогосподарського призначення, які набувають чинності з 01.01.2019, навів приклади судової практики у справах щодо договорів оренди та виплати орендної плати, детально розповів про нові критерії блокування податкових накладних, оформлення перевірок контролюючими органами та інше.

Спеціалісти бухгалтерських служб сільськогосподарських підприємств області взяли активну участь у обговоренні практичних аспектів застосування нормативних документів у бухгалтерській практиці, отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.