Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПОБІГАННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ КОРІВ НА ЛЕЙКОЗ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ТА ДОМОГОСПОДАРСТВАХ НАСЕЛЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори відбулася нарада з питань запобіганню захворювання корів на лейкоз в сільськогосподарських підприємствах та домогосподарствах населення Сумської області.

У нараді взяли участь заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради Микола Березін, депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов, начальник управління  безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко, а також представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, а саме Олександр Маслак, Петро Турчин, Наталія Ніколаєнко, Наталія Кулак.

В ході наради обговорили питання щодо відшкодування матеріальних витрат при забезпеченні епізоотичної стабільності по лейкозу великої рогатої худоби у домогосподарствах населення. Однією з причин зменшення поголів’я є їх захворювання на лейкоз, і тому, особливої уваги на сьогодні потребує підтримка особистих селянських господарств в утриманні великої рогатої худоби. Ними виробляється понад половину валової продукції сільського господарства Сумщини. Разом з тим надходження коштів від реалізації продукції тваринництва є ваговим джерелом доходів сільського населення.

За результатами проведеної наради прийнято спільне рішення підготувати проект змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року щодо часткового відшкодування за придбання корів взамін корів, вибулих внаслідок захворювання лейкозом великої рогатої худоби.