Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КООПЕРАЦІЯ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО НА СЕЛІ

27-28 вересня 2018 року в Конгрес-центрі СумДУ проведено дводенний навчальний семінар на тему: «Сільськогосподарська кооперація та підприємництво на селі» за сприяння Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування», що створений в рамках реалізації Програми «U-LEAD з Європою» та за підтримки Мінрегіону України.

У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, заступники голів та спеціалісти профільних відділів об'єднаних територіальних громад, викладачі Сумського національного аграрного університету і Сумського державного університету, підприємці та зацікавлені особи.

Модератор семінару − радник з регіонального розвитку Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Григорій Стариков ознайомив присутніх із програмою тренінгу.

Директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб Юрій Бакун акцентував увагу присутніх на організаційно-правових аспектах створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів. Детально зупинився на основних вимогах при залученні державної підтримки та недержавних ресурсів для розвитку агрокооперації. Також обговорювались питання менеджменту, планування та обліку, маркетингу у кооперативах.

Учасники заходу мали змогу взяти участь у інтерактивному обговоренні ситуації, що пов’язана із сільськогосподарською кооперацією у їхній місцевості.

Підсумовуючи роботу учасники вищезазначеного заходу запевнили у готовності долучатися до кооперативного руху на територіях сільських рад.