Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО БЛАГОУСТРІЙ УЗБІЧ ДОРОЖНЬОГО ПОЛОТНА ОБГОВОРЕНО НА НАРАДІ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ МИКОЛИ ПОДОПРИГОРИ

На нараді при заступнику голови Сумської обласної державної адміністрації М. Подопригорі, що відбулася 27 вересня 2018 року обговорювалося питання щодо проведення робіт із благоустрою узбіч дорожнього полотна.

У заході прийняли участь керівники і спеціалісти структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, представники Служби автомобільних доріг у Сумській області, Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Державної екологічної інспекції у Сумській області та представники аграріїв області.

Микола Подопригора зосередив увагу присутніх на необхідності проведення робіт по скошенню трави, бур’янів уздовж узбіч та видалення чагарникової порослі на дорогах місцевого та обласного значення, а також боротьби з амброзією полинолистою.

За словами першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергія Овчаренка на сьогоднішній день відсутні можливості у повному обсязі забезпечити роботи із благоустрою узбіч автомобільних доріг, тому є прохання у наданні допомоги аграріями області.

При обговоренні зазначеного питання присутніми аграріями було зазначено, що комплексна культура землеробства неможлива із забур’яненими землями, які межують з польовими масивами. До того ж звернулись до заступника голови Сумської обласної державної адміністрації з проханням сприяти налагодженню відповідної організаційної роботи з боку районних державних адміністрацій і органів місцевого самоврядування щодо проведення робіт із благоустрою узбіч доріг.

За підсумками наради було вирішено вивчити питання у правовій площині стосовно типових договорів підряду на видалення чагарникової порослі, скошування бур’янів та інших видів робіт з благоустрою узбіч автодоріг і смуги відводу для подальшого їх укладання з орендарями земельних ділянок.