Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ…

Під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори 06.10.2017 проведено обласну відеоселекторну нараду з питань роботи робочих груп районних державних адміністрацій щодо здійснення організації контролю за використанням земель державної форми власності.

Участь у заході взяли представники обласних структур: Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Головного управління Національної поліції у Сумській області, Головного управління державної фіскальної служби у Сумській області, органів прокуратури Сумської області. В районних студіях були присутні голови та заступники голів районних державних адміністрацій.

Відкриваючи нараду Микола Подопригора зазначив, що одним із головних завдань в роботі Сумської обласної державної адміністрації - є  організація контролю за ефективним використанням земельних ресурсів області, прозорістю за наданням у використання земель державної форми власності, не успадкованих і не витребуваних земельних часток (паїв), рівня орендної плати та стан розрахунків за використання земель, наповненням бюджетів всіх рівнів.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петро Турчин проінформував учасників наради про роботу робочих груп районних державних адміністрацій, щодо організації контролю за ефективністю використання земель в районах та привів приклади по недоліках, які допущені в районах при використанні земель державної форми власності, не успадкованих і не витребуваних земельних часток (паїв).

Крім того, перед учасниками селекторної наради виступили представники Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Головного управління Національної поліції у Сумській області та голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку,  інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального  співробітництва Сумської обласної ради.

Коротко про роботу районних робочих груп прозвітували голови та заступники голів Білопільської, Буринської, Глухівської, Конотопської, Недригайлівської та Лебединської районних державних адміністрацій.

За підсумками проведеної селекторної наради головам районних державних адміністрацій було дано доручення посилити роботу робочих груп з організації контролю за використанням земель державної форми власності, не успадкованих і не витребуваних земельних часток (паїв), детально визначитися на місцях з землями, які не використовуються або використовуються не за цільовим призначенням, визначити їх інвестиційну привабливість.

Зафіксовані порушення в ході перевірок робочих груп районних державних адміністрацій, щодо використання земель державної власності, в  найкоротший термін подати Головному управлінню Держгеокадастру у Сумській області для внесення до плану перевірок на ІV квартал.