Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ «ТЕРИТОРІЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

16 вересня 2017 року головаСумської обласної державної адміністрації Микола Клочко відкрив Міжнародний аграрний форум «Територія Євроінтеграції», який відбувся на базі Сумського національного аграрного університету. За словами очільника області, метою заходу є демонстрація динамічного розвитку агропромислового комплексу нашого регіону, так як аграрна сфера – це фундамент стабільної економіки. Також керманич Сумщини зазначив, що масштаби такого заходу свідчать про те, що вітчизняним товарам є місце на європейському ринку, адже Сумщина - територія євроінтеграції.

На заході була представлена продукція місцевих підприємств, сучасні потужні зразки агротехніки, технології виробництва і переробки сільськогосподарської продукції та сонячні електростанції. Крім того,за сприяння Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації,в рамках Форуму проведено ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів харчової промисловості.

На ярмарку було представлено широкий вибір меду, була можливість придбати яблука, сливи, овочі, крупи в асортименті, олію, хлібобулочні вироби, свіже м’ясо і м’ясо-ковбасні вироби, саджанці декоративних рослин та іншу продукцію.

У заході взяли участь понад 50 торгових точок. Це – сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства з різних районів Сумської області та м. Суми.

Весь асортимент продукції, який реалізовувався на ярмарку, як завжди, користувався попитом у споживачів.