Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації за 1 півріччя 2015 року

У 1  півріччі  до Департаменту надійшло 32 звернення від громадян (порушено 32 питання), що на 48% менше, ніж за відповідний період  2014 року. Із загальної кількості письмових звернень від Сумської обласної державної адміністрації на розгляд надійшло 14 звернень (порушено 14 питань).  З них 3 звернення отримано через вищі органи влади. У Департамент надійшло 21 звернення поштою. Вирішено позитивно 5  питань, що склало 24% від загальної кількості,3 – у стадії розгляду.

Графіком особистого прийому передбачено проведення особистого прийому громадян чотири рази на місяць, у тому числі двох особистих виїзних прийомів громадян за місцем проживання.

За звітний період директор Департаменту провів  9 особистих прийомів з виїздом за місцем проживання громадян. Було розглянуто 9 звернень, вирішено позитивно 3 звернення (33%).

Заступники директора Департаменту провели  7 особистих виїзних прийомів.

До Департаменту агропромислового розвитку надійшло 14 пропозицій, 17 – заяв, 1 – скарга, звернулися 32 громадянина .

За характером питань, порушених громадянами у своїх зверненнях,  чільне місце займають питання: аграрної політики і земельних відносин, екології та природних ресурсів, економічної, цінової, регіональної політики та будівництва підприємництва.

Звернення надходили від жителів Сумського району (7), Охтирського (3), Білопільського (4), Липоводолинського(2), Конотопського, Лебединського, Краснопільського, Путивльского (по одному зверненню), інших областей .

У 1  півріччі  Департамент агропромислового розвитку отримав 61 звернення через обласний контактний центр. Громадяни звернулися з приводу низької ціни на здане молоко. Заявників проінформовано про те, що питання щодо встановлення або підвищення закупівельних цін на молоко можливо тільки на законодавчому рівні. Тому за підписом голови Сумської обласної ради підготовлено та направлено листа до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Мінагрополітики та продовольства України про необхідність на законодавчому рівні встановити мінімально допустимий рівень цін на молоко, а саме не нижче 3,00 гривень за кілограм.

Звернення розглядаються у визначені чинним законодавством строки. Випадків порушень вимог нормативно-правових актів з питань роботи зі зверненнями громадян недопущено.