Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПІВПРАЦЯ З НІМЕЧЧИНОЮ "Fitfor Partnershipwith Germany"

12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики.

Презентація Програми «Fit for Partnership with Germany» відбудеться
12 квітня 2017 року об 11-00 годині у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад), а 13 квітня 2017 року відбудеться конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

АГРАРІЇ ОТРИМАЮТЬ ДОТАЦІЇ У СЕРЕДИНІ КВІТНЯ

28.03.2017 відбулася міжвідомча відео-конференція під головуванням Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка. У заході взяли участь керівники департаментів Мінагрополітики, представники Мінфіну, ДФС, Держказначейства та структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій.

«З 15.04.2017 мають розпочатися автоматичні виплати дотацій за лютий 2017 року у рамках держпідтримки сільгоспвиробників. До 01.04.2017 аграрії повинні подати відповідні заяви до місцевих органів Державної фіскальної служби України, яка вже розпочала внесення отримувачів дотацій до Реєстру», – зазначив у своєму виступі головуючий відеоконференції Максим Мартинюк.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІРИ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ РУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження та вартість:

  1. Транспортний засіб ВАЗ 2107 синього кольору, 1998 року випуску. Вартість об’єкта оренди складає 25 300,00 грн.
  2. Транспортний засіб ВАЗ 2107 жовтого кольору, 1997 року випуску. Вартість об’єкта оренди складає 26 400,00 грн.

Балансоутримувач майна: Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації

Орган управління майном: Сумська обласна державна адміністрація.

Мета використання орендованого об’єкта – пасажирські перевезення.

Істотними умовами договору оренди державного майна є:

  • об’єкт оренди (склад і вартість майна);
  • термін, на який укладається договір оренди;
  • орендна плата з урахуванням її індексації;
  • відновлення орендованого майна та умови його повернення;
  • забезпечення виконання зобов’язань — неустойка (штраф, пеня), порука, завдаток, гарантія тощо;
  • порядок здійснення орендодавцем контролю за станом об’єкта оренди;
  • відповідальність сторін;
  • страхування орендарем взятого ним в оренду майна;

Орендна ставка визначається відповідно до пункту 7 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 р. № 786.

Заяви з пакетом документів щодо оренди об’єктів державної власності Сумської обласної державної адміністрації, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації з 8-00 до 17-00 години (перерва з 12-00 до 13-00 години) за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, кім. 26, протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів державної власності Сумської обласної державної адміністрації, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на право укладання договорів оренди рухомого майна, що належить Сумській обласній державній адміністрації.

Додаткову інформацію можна отримати в Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації за телефоном 771-577, факс 611-362.

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ У РОЗВИТКУ ЗЕЛЕНОГО/СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ: ВЛАСНИКІВ АГРО-САДИБ, ЧЛЕНІВ ОРГАНІЗАЦІЙ З РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ

21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться Всеукраїнський форум із сільського туризму “Image Mapping”: Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризмуза підтримки посольства Фінляндії в Україні.

Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад для розвитку галузі.

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ

І. Забезпеченість матеріально-технічними ресурсами.

Для проведення комплексу весняно-польових робіт в повному обсязі  до роботи підготовлено трактори, ґрунтообробну та посівну техніку. Накопичено 15,4 тис. тонн дизельного палива та 3,2 тис. тонн бензину, що становить відповідно 86 та 104% до потреби. Придбано 54,6 тис. тонн поживних речовин мінеральних добрив, або 96% до потреби. Забезпеченість засобами захисту рослин становить 1720 тонн, або 92% до потреби, в тому числі протруйниками – 21 тонна (100%).

ВИСТАВКИ-ЯРМАРКИ «ПРИСАДИБНЕ ГОСПОДАРСТВО СУМЩИНИ – 2017» РОЗПОЧАТО

З 25 березня 2017 року на прилеглій території будівлі Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації розпочато проведення виставок-ярмарків «Присадибне господарство Сумщини – 2017».

Сумчани та гості міста мали можливість придбати саджанці плодово-ягідних та декоративних рослин, посадковий матеріал картоплі, насіння трав, овочевих культур і квітів, а також сільськогосподарську продукцію та інші продовольчі товари за цінами товаровиробників.

Зазначений захід продовжує свою роботу і буде відбуватись щосуботи та щонеділі упродовж квітня.