Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

19 вересня 2017 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори в Сумській обласній державній адміністрації відбулося засідання Конкурсної комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі – Конкурсна комісія).

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ «ТЕРИТОРІЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

16 вересня 2017 року головаСумської обласної державної адміністрації Микола Клочко відкрив Міжнародний аграрний форум «Територія Євроінтеграції», який відбувся на базі Сумського національного аграрного університету. За словами очільника області, метою заходу є демонстрація динамічного розвитку агропромислового комплексу нашого регіону, так як аграрна сфера – це фундамент стабільної економіки. Також керманич Сумщини зазначив, що масштаби такого заходу свідчать про те, що вітчизняним товарам є місце на європейському ринку, адже Сумщина - територія євроінтеграції.

ПИТАННЯ СІВБИ ОЗИМИХ КУЛЬТУР ТА ФОРМУВАННЯ ВРОЖАЮ ПІЗНІХ КУЛЬТУР У 2017РОЦІ ОБГОВОРЮВАЛИСЬ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАР-НАРАДИ

07 вересня 2017 року на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України відбулася семінар-нарада на тему: «Особливості проведення сівби озимих культур під урожай 2018 року. Формування врожаю пізніх культур у поточному році та результати їх агроекологічного випробування».

У семінарі взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петро Турчин, заступник директора з наукової роботи та спеціалісти Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України, представники провідних наукових установ України, Директор Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов, керівники та спеціалісти структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств області, представники комерційних компаній.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЯРМАРОК «ЯБЛУНЕВИЙ СПАС»

19 серпня 2017 року в м. Суми по вул. Першотравнева, 29 Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації організовано проведення Обласного ярмарку «Яблуневий спас».

На ярмарку було представлено широкий вибір меду, також можна було придбати яблука, сливи, овочі, крупи в асортименті, олію, хлібобулочні вироби, свіже м’ясо і м’ясо-ковбасні вироби, саджанці декоративних рослин та іншу продукцію.

Участь у заході взяли понад 30 торгових точок. Це – сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства з різних районів Сумської області та м. Суми.

Весь асортимент продукції, який реалізовувався на ярмарку, як завжди, користувався попитом у споживачів.

ШАНОВНІ СУМЧАНИ ТА ГОСТІ МІСТА!

19 серпня 2017 року в місті Суми по вулиці Першотравневій, 29 (прилегла територія Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації) відбудеться Обласний ярмарок «Яблуневий спас».

На ярмарку Ви зможете придбати якісну та безпечну сільськогосподарську продукцію, а також продукцію підприємств харчової промисловості.

Для Вас буде представлено широкий вибір високоякісного меду, яблук, плодово-ягідної продукції, м’ясо-копчених, ковбасних, хлібобулочних, макаронних виробів в асортименті, а також крупи, олія та інша продукція вищого ґатунку від кращих виробників області.

3-Й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЛЬОНУ

26 серпня 2017 року в с. Стремигород Коростенського району Житомирської області відбудеться 3-й Всеукраїнський Фестиваль Льону.

Фестиваль Льону стане потужним джерелом натхнення та гарного настрою для гостей, а також – стартовим майданчиком для нових творчих ідей у галузі льонарства та органічного виробництва.

Головні родзинки фестивалю – три виходи кінно-трюкового перфомансу рицарів «Княжої конюшні», захоплююче дух авіашоу та ярмарок «Органічна їжа».

Програма