Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО РОЗВИТКУ КОРМОВОЇ БАЗИ

Компанія  International за підтримки AFFC LLC запрошує взяти участь у конференції присвяченій стандарту GMP+ «GMP+FSA. Можливості розвитку кормової галузі», запланованої на 15.02.2022 з 10-00 до 16-00 години за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15. Конференц-зал № 4.

У рамках конференції будуть розглянуті наступні питання:

Основні невідповідності, що зустрічаються при сертифікаційному аудиті.

Як успішно пройти сертифікаційний аудит?

ТРИВАЮТЬ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ГАЗУ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ СОЦІАЛЬНИХ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

На Українській енергетичній біржі 19-21 січня тривають торги з продажу газу власного видобутку на лютий для підприємств, що здійснюють виробництво соціально значущих продовольчих товарів.

До спеціальних торгів природним газом допускаються виробники харчових продуктів, що мають істотну соціальну значущість. Відповідні виробники задля участі у торгах подають заявку до розгляду комітету з нагляду, створеного при Міненерго на затверджену електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Наразі до торгів допущено 256 виробників різної форми власності. 

Зі списком можна ознайомитись за посиланням.

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗЕМЛЯМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ ОБЛАСТІ

Сьогодні першочерговим завданням для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади є наповнення місцевих бюджетів, зокрема за рахунок використання земель та дотримання законодавства у сфері землекористування.

Значні площі земель сільськогосподарського призначення отримали в розпорядження сільські, селищні, міські ради на виконання ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX (номер законопроекту 2194), який вступив у дію з 27.05.2021.

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Кредитне забезпечення та подальший розвиток ефективної фінансової інфраструктури аграрного ринку лишаються актуальними питаннями аграрної реформи в Україні. Саме від доступності кредитних ресурсів для сільськогосподарських товаровиробників значною мірою залежить можливість нарощування обсягів виробництва, розвиток підприємницької ініціативи та підвищення конкурентоспроможності аграрних господарств.

МІНАГРОПОЛІТИКИ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ ВИРОБНИКІВ СОЦІАЛЬНО ВАЖЛИВИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ, ЯКІ ЗМОЖУТЬ КУПУВАТИ ГАЗ ЗА ЗНИЖЕНИМ ТАРИФОМ

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18.01.2022 року № 19 «Про внесення змін до Переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість: борошна пшеничного (КВЕД - 10.61), молока пастеризованого (КВЕД - 10.51), хліба житньо-пшеничного (КВЕД - 10.71), яєць курячих (КВЕД - 01.47), птиці (тушка куряча) (КВЕД - 10.12) і олії соняшникової) (КВЕД - 10.41)» внесено зміни до затвердженого наказу Мінагрополітики від 05.01.2022 року № 3, яким затверджено відповідний перелік підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість.