Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ТА ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ…

17 січня 2018 року заступником голови Сумської обласної державної адміністрації Миколою Подопригорою за участю спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з головами районних державних адміністрацій, районних рад, сільських (селищних) та об’єднаних територіальних громад Тростянецького та Великописарівського районів з питань реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року затвердженої рішенням обласної ради від 07.10.2016.

ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ВИРОБНИЦТВОМ НЕЩОДАВНО ЗБУДОВАНОЇ СИРОВАРНІ

12 січня 2018 року заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петро Турчин та головний спеціаліст Департаменту Любов Червяк відвідали сироварню в м. Суми (пров. Генерала Грекова, 5а), яка нещодавно розпочала свою роботу під керівництвом Володимира Опришки.

Потужності сирцеху дозволяють переробити до 2 тонн молока за добу. Підприємство спеціалізується на виробництві переважно сичужних сирів голландської, англійської, швейцарської груп (Гауда, Чеддер, Маздамер, Рикотта та інші). Крім того на даних потужностях виробляється вершкове масло. Логотип продукції – O’BEREG.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ ХУДОБИ В СУМСЬКОМУ РЕГІОНІ

12 січня 2018 року на базі Сумського національного аграрного університету за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори проведено координаційну нараду з питань збереження лебединської породи великої рогатої худоби в Сумському регіоні.

У нараді взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петро Турчин, ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика, викладачі Сумського національного аграрного університету, керівники та головні зоотехніки сільськогосподарських підприємств області, які займаються розведенням бурих порід великої рогатої худоби.

ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА

Аграрії Сумщини активно скористалися Державною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямком «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Станом на 27.12.2017 (липень-листопад 2017 року) 49 господарств області, що придбали 67 одиниць техніки та обладнання з переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету,  провели оплату за придбану техніку через державні банки та подали документи на участь у програмі компенсації, отримали 4,555 млн. гривень часткової компенсації.

БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ – ЗАПОРУКА ПОТЕНЦІЙНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ ОБЛАСТІ

Згідно з планом роботи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 11.01.2018 під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петра Турчина відбулося планове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання обговорювалось питання виконання плану заходів із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки на потенційно-небезпечних об’єктах в агропромисловому комплексі області.

Більше статей...

  1. ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВОЄ ЛІДЕРСТВО ТА СПРОМОЖНІСТЬ СТВОРИТИ СУЧАСНІ ЦЕНТРИ ПІСЛЯВРОЖАЙНОЇ ОБРОБКИ В СЕКТОРІ ОВОЧІВ ТА СЕКТОРІ ФРУКТИ-ЯГОДИ
  2. МІНАГРОПОЛІТИКИ ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КМУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗАХОДІВ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ ШЛЯХОМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ»
  3. СУМЩИНА УВІЙШЛА ДО ТОП-4 РЕГІОНІВ ЗА СУМОЮ НАРАХОВАНОЇ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ У РАМКАХ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ
  4. ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ АГРОПРОМИСЛОВИЙ ЯРМАРОК ДО НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ
  5. ОБЛАСНА КОНКУРСНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ НАДАННЯ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВІДСОТКОВОЇ СТАВКИ ЗА ЗАЛУЧЕНИМИ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ БАНКІВСЬКИМИ КРЕДИТАМИ ЗАВЕРШИЛА СВОЮ РОБОТУ У 2017 РОЦІ