Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ ЄДИНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ В УКРАЇНІ НА 2015-2020 РОКИ

04 08У Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 7 квітня 2015 року відбулася нарада щодо обговорення проекту Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки.

 

 У нараді, яка проходила під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександра Непочатова, взяли участь директор з продажу та торгівлі ТОВ «Аграрний фонд» (м.Київ) Іван Баришев, завідувач відділу податково-бюджетної політики, к.е.н. ННЦ «Інститут аграрної економіки» Леонід Тулуш, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, керівник аналітичного центру Аграрного союзу України Лариса Старікова, голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» Олексій Картавий, голова Асоціації фермерів Сумської області Михайло Махітко, спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, начальники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, голови фермерських господарств та керівники аграрних формувань області.

04 082У ході наради було зазначено, що загальна мета Стратегії - підвищення конкурентоздатності сільського господарства і сприяння розвитку сільських територій на сталій основі відповідно до стандартів ЄС і міжнародних стандартів. Стратегія структурована в рамках однієї загальної мети, 8 головних та 24 конкретних цілей.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України на офіційному сайті до 15 квітня цього року приймає письмові пропозиції від громадськості. З 15 квітня по 30 травня 2015 року пройдуть публічні обговорення в рамках «круглих столів» та консультативних нарад» - наголосила керівник аналітичного центру Аграрного союзу України Лариса Старікова.

04 081Також у ході наради були розглянуті питання про форвардні закупівлі зерна у сільськогосподарських товаровиробників області, про зміни до порядку сплати ПДВ та про проект постанови Кабінету Міністрів про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів та інші питання.

Підводячи підсумки наради, директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Непочатов зазначив: «Громадяни, бізнес та організації, що мають зацікавленість або експертні знання щодо будь-якої теми, що охоплюється структурою Стратегії, запрошуються зробити свій внесок до проекту Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки шляхом участі у процесі публічних обговорень».