Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО: ЕНЕРГОВИРОБНИЦТВО ТА ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО ДОВКІЛЛЯ - ОДИН ІЗ НАПРЯМКІВ РОБОТИ ДЕПАРТАМЕНТУ…

03 березня 2015 року в Департаменті агропромислового комплексу Сумської обласної державної адміністрації під головуванням директора Департаменту Володимира Івченко, відбулася телеконференція з директором міжнародних проектів Китайської Народної Республіки Дончжі Янгом, на якій було розглянуто питання впровадження інвестиційних проектів з виробництва електроенергії за рахунок використання альтернативних видів палива.

В проведенні телеконференції прийняли участь заступник начальника управління організації виробництва сільськогосподарської продукції та харчової промисловості Турчин П.І., заступник директора ТОВ «Авіс-Україна» Калашник Артем Дмитрович, заступник директора ТОВ Агрофірма «Лан» Лісніченко Ганна Іванівна Сумського району, директор ПАТ «Сад» Охтирського району Сугак Олексій Вікторович.

 


Китайською компанією ООО «Жиуян Енергозбережение и оборудование для защиты окружающей среды», в якості прикладу для обговорення, було запропоноване рішення для проекту електростанції на біомасі потужністю 1МВт для ТОВ «Авіс-Україна».

Учасниками телеконференції були підняті актуальні питання з впровадження на потужностях даних сільськогосподарських підприємств інвестиційних проектів Китайською Народною Республікою.

Як зазначили представники сільськогосподарських підприємств, основним фактором, який впливає на подальшу співпрацю у даному напрямку є визначення собівартості виробленої електроенергії, вартість електроенергії, яка буде закуповуватися у інвестиційної компанії.

Враховуючи, що кожним сільськогосподарським підприємством буде надаватись біосировина на виробництво електроенергії, яка необхідна для підприємства та з метою визначення собівартості електроенергії сільськогосподарськими підприємствами сьогодні будуть надані довідкові матеріали інвестиційній компанії про кількість сировини , її вартість та умови її постачання до місця.

Підводячи підсумки телеконференції Володимиром Івченко було зазначено, що результативність в подальшій співпраці з даного напрямку буде залежати від спільних напрацювань сільськогосподарських підприємств з даною компанією.

Директором міжнародних проектів Китайської Народної Республіки Дончжі Янгом учасникам конференції дано запевнення про щомісячне інформування Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації про співпрацю сільськогосподарськими підприємствами області та висловлено подяку за розуміння у проведенні даної роботи.