Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО: ЕКСПЕРТНА РАДА – ДОРАДЧИЙ КОНСУЛЬТАТИВНО- ЕКСПЕРТНИЙ ОРГАН ДЕПАРТАМЕНТУ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, з метою моніторингу стану та перспектив подальшого розвитку агропромислового комплексу та сільських територій області створено Екпертну раду Департаменту агропромислового розвитку, яка є дорадчим консультативно-експертним органом.

Персональний склад та Положення Ради затверджено наказом директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

 

Як зазначив директор Департаменту Володимир Івченко, в інтересах забезпечення комплексного аналізу питань і об’єктивності  прийнятих рішень Рада здійснює свою діяльність у тісному контакті зі структурними підрозділами Сумської обласної державної адміністрації, обласними структурами,органами виконавчої влади, аграрними формуваннями області,сільськими (селищними) радами, науковими установами галузі та громадськими організаціями.

Основними завданнями Ради є експертне обґрунтування політики у сфері сільського господарства, земельних ресурсів, ветеринарії, лісового та рибного господарства, садівництва, виноградарства, харчової та переробної промисловості, напрямів всебічного прискорення освоєння досягнень науково-технічного прогресу.

Інформація про склад Експертної ради та Положення Ради розміщена на сайті Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.