Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО ВЕБІНАР ЩОДО КЛАСТЕРНОЇ ТЕМАТИКИ

За підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) 01.06.2020 на технологічній платформі Zoom відбувся вебінар з обговорення актуальної проблематики участі вітчизняних підприємств у глобальних, європейських і національних ланцюгах доданої вартості, в якому взяли участь фахівці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

У ході проведення заходу, який модерував координатор платформи Industry4Ukraine Денис Базілевич, проходило фахове обговорення прогресивних іноземних практик і підходів до кластерної політики.

Зокрема, заступник директора директорату промислової політики та стимулювання розвитку регіонів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Задорожний зауважив, що для України найефективніший спосіб отримати контроль над доходними ланцюгами вартості – це збудувати сучасні переробні підприємства на власній території, зокрема, заводи з переробки сільськогосподарської сировини (експорт зерна в Україні в 2019 році становив 56,5 млн тонн, що становить 77% від обсягів виробництва).

Також значна увага приділялася питанню реконструкції енергетичної і транспортної інфраструктури за участю вітчизняних виробників.

Матеріали обговорення, які відбулися в ході проведення вебінару, увійдуть до Аналітичного дайджесту платформи Industry4Ukraine.

За результатами заходу фахівцями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та експертами Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку рекомендований регламент органам виконавчої влади при розробці Стратегій розвитку.