Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

Фахівці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації зустрілися з іноземними студентами, які навчаються в Сумському національному аграрному університеті.

У ході проведення зустрічі презентували агропромисловий комплекс та сільські територій Сумщини, інвестиційну привабливість області, особливості ведення галузей рослинництва, тваринництва, харчової та переробної промисловості.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак зауважив, що Сумська область − аграрний регіон, у всіх категоріях господарств Сумщини щорічно виробляється від 10,2 до 11,4 млрд гривень валової продукції сільського господарства, що становить понад 4 % від загального обсягу виробництва по Україні.

Він зазначив, що в обсягах загальноукраїнського виробництва частка сільського господарства Сумщини становить: виробництво зерна – 6,4%, соняшнику – 4,4%, картоплі – 4,4%, овочів – 2,1%, м’яса – 2,0%, молока – 4,1% та яєць – 2,4%. Завдяки високій родючості ґрунтів область постійно утримує лідируючі позиції серед регіонів України з виробництва рослинницької продукції. У галузі тваринництва перспективним є розвиток великотоварного молочного скотарства. В області діє 27 великотоварних підприємств з поголів’ям понад 400 корів, які виробляють майже третину молока від загального виробництва сільськогосподарськими підприємствами області. У регіоні впродовж останніх років спостерігається стійка динаміка збільшення інвестицій в аграрний сектор Сумщини, що сприяє подальшому розвитку агропромислового комплексу та сільських територій. В агропромисловий комплекс Сумщини залучається щорічно понад 2 млрд гривень інвестиційних коштів.

У ході проведення зустрічі іноземні студенти цікавилися питаннями стану земельних відносин, державною підтримкою суб’єктів господарювання.