Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Перелік основних виробників продукції тваринництва

Оновлено: 01.01.2019

Молоко
№ п/п Назва підприємства П.І.Б. керівника Телефони
1 ТОВ АФ „Вікторія”Білопільський район БондаренкоСергій Миколайович (0243) 9-71-50
2 ПСП АФ „Колос”Білопільський район БондаренкоСергій Миколайович (0243) 9-53-52
3 Білопільська філіяДП «Укрліктрави»Білопільський район КовальовСергій Іванович (0243) 9-15-71
4 СФГ «Віталія»Буринський район ДуменкоВолодимир Петрович (0254) 7-02-35
5 Буринська філіяПрАТ «Райз-Максимко»Буринський район Понамаренко Анатолій Ігорович (0254) 5-62-43
6 ТОВ «Агророзсоші»Великописарівський район СірийАнатолій Володимирович (0257) 5-14-30
7 ТОВ „Велетень”Глухівський район ВайлоНадія Олексіївна (0244) 2-41-41
8 СТОВ „Вітчизна”Конотопський район ЧижикСергій Вячеславович (0247) 7-10-00
9 СТОВ «Надія»Конотопський район Фесюн Олександр Миколайович (0247) 5-11-30
10 ТОВ „Козацька”Конотопський район ГалаВіктор Григорович (0247) 6-28-05
11 ТОВ «Бочечківське»Конотопський район КулішоваГалина Михайлівна (0247) 5-76-32
12 ВАТ Р-г ШевченківськийКонотопський район ЗінченкоМикола Олексійович (0247) 5-53-31
13 СТОВ „Вікторія” Краснопільський район ШвачичВіктор Іванович (0259) 5-64-33
14 ТОВ „Псьол”Краснопільський район КалініченкоМикола Петрович (0259) 5-10-96
15 СТОВ „Десна”Кролевецький район ДавиденкоМикола Віталійович (0253) 6-64-48
16 СТОВ ім. Шевченка Лебединський район ЗимоглядМикола Миколайович (0245) 3-42-36
17 ПАТ ПЗ „Михайлівка” Лебединський район ЗеленськийМикола Олексійович (0245) 3-84-39
18 ТОВ „Беєво”Липоводолинський район СалоІван Іванович (0252) 5-66-86
19 СВК АФ „Семенівська” Липоводолинський район В’юнВасиль Іванович (0252) 5-16-50
20 ТОВ АФ „Хоружівка” Недригайлівський район ОсадчийГригорій Михайлович (0255) 5-46-79
21 ПрАТ „Сад”Охтирський район СугакОлексій Вікторович (0246) 4-29-14
22 ТОВ „Перше Травня”Охтирський район КравчукМикола Володимирович (0246) 4-29-74
23 ПСП „Комишанське”Охтирський район ЗубкоВолодимир Іванович (0246) 4-29-72
24 ДГ АФ „Надія”Роменський район СтазіловВіталій Петрович (0248) 3-48-04
25 СФГ «Урожай»Роменський район ШевченкоМихайло Іванович (0248) 9-38-58
26 Роменська філіяПрАТ «Райз-Максимко»Роменського району ІващенкоОлександр Васильович (0248) 9-83-38
27 СВК АФ „Перше Травня” Сумський район Степанченко Анатолій Миколайович 69-56-93
28 Підліснівська філіяПрАТ „Райз – Максимко” Сумський район БалимМикола Вікторович 65-90-11
29 ТОВ АФ „Лан”Сумський район ІванченкоСергій Миколайович 69-77-32
30 ПАТ „Іскра”Сумський район ЧерненкоОлексій Дмитрович 69-26-87
31 ТОВ АФ „Косівщинська” Сумський район ІвашинаМикола Михайлович 69-85-25
32 ТОВ АФ „Владана”Сумський район ЗатонаВіктор Іванович 78-12-26
33 ДП ДГ Інституту с/гПівнічного СходуСумський район ПахненкоВіктор Іванович 69-50-03
34 ТДВ „Маяк”Тростянецький район МельникВасиль Іванович (0258) 5-81-72
35 Шевченківська філіяПрАТ «Райз – Максимко»Тростянецький район ДригаСергій Петрович (0258) 5-63-35
36 ТОВ «УГАК»Шосткинський район ГудименкоВіталій Віталійович (0249) 7-59-01
Яловичина
1 ТОВ «Аквітан»Буринський район РоманенкоСергій Іванович (0254) 67-92-37
2 Хухрянська філіяПрАТ «Райз-Максимко»Охтирський район СміликМикола Васильович (0246) 4-29-53
3 ТОВ АФ „Низи”Сумський район РевенкоМикола Іванович 69-16-00
4 ТДВ „Маяк”Тростянецький район МельникВасиль Іванович (0258) 5-81-72
5 СВК АФ „Семенівська” Липоводолинський район В’юнВасиль Іванович (0252) 5-16-50
6 ТОВ „Беєво”Липоводолинський район СалоІван Іванович (0252) 5-66-86
7 ПАТ ПЗ „Михайлівка” Лебединський район ЗеленськийМикола Олексійович (0245) 3-84-39
8 СТОВ ім. Шевченка Лебединський район ЗимоглядМикола Миколайович (0245) 3-42-36
9 СТОВ „Вікторія” Краснопільський район ШвачичВіктор Іванович (0259) 5-64-33
10 ПрАТ АК „Мрія”Конотопський район ПанасенкоСергій Вікторович (0247) 5-34-45
Свинина
1 ТОВ „Ряснянське” Краснопільський район МарковськийПавло Петрович (0259) 7-72-45
2 ТОВ «АХ»Лебединський район СкачедубОлександр Миколайович 050-327-37-38
3 ТОВ АК «Маяк»Сумський район СтарченкоОлександр Володимирович 69-00-10
4 ТОВ «Сумипостачфонд»Сумський район ПелевинВладислав Олександрович 095-77-27-073
5 ТОВ АФ „Вперед”Сумський район КурашВіктор Петрович 69-66-44
6 САП „Родючість” ТОВСумський район СніжкоМикола Іванович 69-31-06
7 СТОВ «Піщане»м. Суми СередаМикола Іванович 700-824
8 ТОВ АФ „Низи”Сумський район РевенкоМикола Іванович 69-16-00
9 СВК „Колядинець” Липоводолинський район МарченкоВасиль Андрійович (0252) 5-12-50
10 ТДВ «Маяк»Тростянецький район МельникВасильІванович (0258) 5-81-72
Птиця
1 ТОВ «Авіс-Україна»Сумський район ОлефіровОлександр Миколайович 698-480
2 ТОВ «Сумський бекон»Сумський район ГлуходідСергій Миколайович 61-21-40
3 ТОВ «Колос-Агротрейд» Конотопський район Кошовець Олександр Іванович (0247) 2-33-71
4 ВАТ» Птахопродукт -2007» Липоводолинський район ГороховОлександр Володимирович (0252) 5-11-30
5 ТОВ «Ромниптахоспілка» Роменський район КирюхінДмитро Євгенович 0675421532
6 ВАТ ППР «Посульський» Недригайлівський район Сергієнко Володимир Григорович (0255) 5-22-30
7 ТОВ «Пташине подвір’я»Недригайлівський,Путивльський район СтрілецьОлександр Олександрович 67-87-38
8 СТОВ ім. Шевченка Лебединський район ЗимоглядМикола Миколайович (0245) 3-42-36