Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Раціональне використання земельних ресурсів передумова ефективного розвитку економіки, як в агропромисловому комплексі, так і в цілому по області, на цьому наголосив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко під час проведення наради 22 квітня 2015 року з питань «Ефективного використання земель сільськогосподарського призначення» за участю заступника голови Сумської обласної ради, голів районних державних адміністрацій та їх заступників, представників відповідних управлінь та відомств та керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

Про стан ефективного та раціонального використання земель в області доповіла заступник начальника Головного управління Держземагенства у Сумській області – Пелих Валентина Миколаївна.

 

Про виконання показників запланованих посівних площ сільськогосподарських культур проінформував - керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Сухонос Олег Вікторович. Він наголосивна дотриманні структури посівних площ адже зменшення посівних площ вплине на виробництво в запланованих обсягах сільськогосподарської продукції, находженню коштів до бюджету, економічний стан підприємств районів та області в цілому, зайнятість населення.

Також під час наради обговорювалися питання: стан розрахунків за оренду земельних часток (паїв) та виплати заробітної плати; стан використання земель сільськогосподарського призначення в районах; стан укладання договорів оренди на користування земельними частками (паями) або продовження строку їх дії; використання земель запасу та резерву, невитребуваних паїв.

Микола Клочко з розумінням поставився до тих питань на яких було акцентовано увагу товаровиробниками області, та пообіцяв усіляку підтримку у їх вирішенні.

За результатами наради було надано протокольне доручення головам районних державних адміністрацій взяти на особистий контроль щодо завершення посівної компанії та проведення організаційно-роз’яснювальної роботи серед орендарів земельних часток (паями) які повинні згідно з законодавством сплачувати належні відсотки за їх користування.