Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЄДИНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ НА 2015 – 2020 РОКИ

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробляє проект Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015 – 2020 роки, яка б вирішувала реальні потреби галузі через всеохоплюючий процес консультацій із зацікавленими сторонами, зокрема представниками громадянського суспільства, бізнесу, а також донорами. Ця Стратегія передбачатиме реальні коротко- і середньострокові результати, а також міститиме детальний план упровадження.

Стратегія структурована в рамках 1 загальної мети, 8 головних цілей і 24 конкретних цілей.

 

Загальна мета Стратегії - підвищення конкурентоздатності сільського господарства і сприяння розвитку сільських територій на сталій основі відповідно до стандартів ЄС і міжнародних стандартів.

Основні принципи, яким має відповідати стратегія:

- орієнтована на результат і практична (усі елементи Cтратегії мають бути націлені на кінцеві результати і придатні для практичної реалізації);

- всеосяжність (має відображати потреби суспільства, враховувати державні і приватні інтереси, в тому числі інтереси малих і середніх підприємств);

- предметність (достатньою мірою конкретна для можливості прийняття рішень);

- реалістичність досягнення цілей, але достатня амбіційність.

Громадяни, бізнес та інші організації, що мають інтерес  або експертні знання щодо будь-якої теми, що охоплюється структурою Стратегії запрошуються зробити внесок до проекту Стратегії шляхом участі у процесі публічних консультацій.

Усі, хто має законний інтерес до будь-якого напряму реформування сільського господарства та сприяння розвитку сільських територій і бажає зробити свій внесок у досягнення будь-якої або кількох з конкретних цілей за структурою Стратегії, реформування сільського господарства та сприяння розвитку сільських територій на 2015-2020 роки, може ознайомитися з матеріалами на сайті http://minagro.gov.ua/node/16025

 

Період проведення письмових консультацій: 
15 березня – 15 квітня 2015 року

Узагальнені результати публічних консультацій за кожною конкретною ціллю будуть опубліковані на веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 Як зробити свій внесок у проект Стратегії: 

  1. Оберіть одну або кілька конкретних цілей, які Ви хотіли б прокоментувати.
  2. Ознайомтесь з базовими матеріалами робочих підгруп щодо кожної конкретної цілі, яку Ви коментуєте.

3. Натисніть ЗАПОВНИТИ ОПИТУВАННЯ та завантажте наданий файл. Заповніть його згідно вказівок та надішліть на  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Якщо Ви бажаєте зробити свій внесок у кілька напрямів реформування, надавайте письмові консультації за кожною конкретною ціллю окремо.