Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТАБІЛІЗАЦІЯ ЦІНОВОЇ СИТУАЦІЇ НА РИНКУ ХЛІБА ТА ХЛІБОБУЛОЧНИХ ВИРОБІВ НА ПОВІСТЦІ ДНЯ У ДЕПАРТАМЕНТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Постійне підвищення цін на хліб та хлібобулочні вироби викликає занепокоєння у населення та керівництва  області.

Зростання вартості своєї продукції хлібопекарські підприємства пояснюють збільшенням цін на борошно, природний та скраплений газ, електроенергію, пальне, додаткову сировину, послуги сторонніх організацій та інше.

Саме    для  вирішення   цих   питань 4 березня 2015 року була здійснена поїздка директора Департаменту агропромислового розвитку Володимира Івченка у Кролевецький, Шосткинський та Буринський райони.

 

Разом із Сумським регіональним представником ПАТ «Аграрний фонд» директор Департаменту відвідав філію ПАТ ДПЗКУ «Кролевецький КХП», Філію ПАТ ДПЗКУ «Буринський елеватор» та ПАТ «Шосткинський хлібокомбінат».

Основною метою зустрічей із керівниками вказаних підприємств було питання прискорення отримання дозволу від керівництва ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та ПАТ «Аграрний фонд» для філії ПАТ ДПЗКУ «Кролевецький КХП» на переробку зерна ПАТ «Аграрний фонд» і забезпечення ПАТ «Шосткинський хлібокомбінат» борошном Аграрного фонду з метою стабілізації цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів.

За результатами поїздки були узгоджені з ПАТ «Аграрний фонд» умови переробки зерна на Кролевецькому КХП та вирішено питання реалізації борошна для ПАТ «Шосткінський хлібокомбінат».