Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СВОЄЧАСНІЙ ТА ЯКІСНІЙ ПІДГОТОВЦІ АГРАРІЇВ ДО ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ – ПЕРШОЧЕРГОВУ УВАГУ

Міністром аграрної політики та продовольства України Олексійом Павленком 27 січня 2015 року проведено чергову селекторну нараду з питань стану підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт та їх забезпеченості матеріально-технічними ресурсами.

У нараді взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Володимир Івченко, заступник директора Інституту сільського господарства Північного Сходу та керівники обласних служб агроформувань.

 

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський проінформував присутніх в обласних студіях про накопичення матеріально-технічних ресурсів у сільськогосподарських підприємств для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році, а саме  в частині забезпеченості: мінеральними добривами, засобами захисту рослин і протруйниками, підготовці насіння ярих зернових культур, наявності нафтопродуктів та  ремонту і підготовку машинно-тракторного парку.

Також було акцентовано  увагу на прискоренні укладання форвардних контрактів по закупівлі зерна урожаю 2015 року та висвітлено питання щодо поновлення сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу.

Підводячи підсумки перший заступник Міністра Ярослав Краснопольський звернув увагу  на активізації роботи в регіонах щодо прискорення накопичення матеріально-технічних ресурсів сільськогосподарськими підприємствами для проведення комплексу весняних польових робіт у 2015 році.

По закінченню селекторної наради директор Департаменту Володимир Івченко коротко проаналізував ситуацію в області.

Для координації роботи в даному напрямку в області наказом Директора Департаменту 26 січня 2015 року створений та затверджений склад штабу по організації проведення весняних польових робіт.

Перше засідання штабу заплановано провести 29 січня 2015 року о 1500 годині.