Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ШАНОВНІ АГРАРІЇ СУМЩИНИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства! 

Це - свято усіх, хто розумом, руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів. Тому так щедро лунають сьогодні слова великої подяки хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва країни. Впевнений, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Ми свідомі того, що перед нами стоїть нелегке завдання. Від результатів нашої роботи значною мірою залежать соціальний спокій та життєдіяльність держави, добробут і процвітання кожної української родини.

Щира подяка усім, хто творить хліб і добро на нашій благодатній землі - селянським родинам, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств різних форм господарювання. Нехай щедрою буде до Вас українська земля, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. Щастя і добра Вам, успіхів у праці дорогі трудівники села!

Сподіваюсь, що наші спільні зусилля примножуватимуть здобутки рідної Сумщини, сприятимуть її  розквіту, а плани, задуми та сподівання втіляться у реальність задля підвищення рівня життя людей. 

З повагою 

Директор Департаменту     Володимир Івченко