Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КОРИСТУВАННЯ ВОДНИМИ ОБ’ЄКТАМИ НА УМОВАХ ОРЕНДИ

З метою раціонального використання водних ресурсів та реалізації повноважень наданих Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, 04 листопада 2014  проведено засідання робочої групи з надання методично-консультативної допомоги фізичним та юридичним особам щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів.

Засідання робочої групи відбулося за участі орендарів водних об’єктів, які звернулися із заявами щодо виготовлення паспортів водних об’єктів, переданих в оренду.

 

Робочою групою надано роз’яснення та методичну – консультативну допомогу фізичним та юридичним особам щодо порядку отримання дозволу на спецводокористування, проінформовано про перелік документів, необхідних для отримання цього дозволу.

Роз’яснено про дозвільні погодження, які необхідно отримати для спуску ставка і зосереджено увагу на забороні спуску ставка без спецводокористування.

За результатами засідання робочої групи, директор Департаменту Володимир Івченко зазначив, що члени робочої групи повинні безпосередньо співпрацювати з заявниками по питанням що виникають у ході користування водними об’єктами на умовах оренди та своєчасно видавати документи, необхідні для використання водного об’єкта, з метою додержання вимог чинного законодавства.