Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗУСТРІЧ З НАУКОВЦЯМИ ІНСТИТУТУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПІВНІЧНОГО СХОДУ НААН

Відповідно плану роботи 4 листопада 2014 року директор Департаменту агропромислового розвитку Володимир Івченко провів робочу зустріч з науковцями Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН в с.СадСумського району.

Інститут – є провідною багатогалузевою науковою установою в регіоні, на яку покладено  вирішення комплексу проблем розвитку сільського господарства на основі розробки та впровадження досягнень аграрної науки у виробництво.

 

Основні напрями діяльності Інституту:

- наукове супроводження розвитку агропромислового виробництва регіону через створення нових сортів, системи їх насінництва та вдосконалення технологій вирощування адаптованих до грунтово-кліматичних умов регіону;

- науково-методичний супровід галузей льонарства, коноплярства та лікарського рослинництва в Україні;

- наукове забезпечення та реалізація регіональних програм інноваційного розвитку агропромислового комплексу;

- організація демонстраційних полігонів, виставок, виставок-ярмарків, аукціонів тощо;

- організація насінництва нових і перспективних сортів культур різного екотипу і племінного молодняка сільськогосподарських тварин.

Під час спілкування з колективом Інституту було розглянуто роботу кожного відділу, проблеми та шляхи їх вирішення, плани наукової роботи на 2015 рік.

Підводячи підсумки зустрічі Володимир Івченко зазначив, що за останні роки наука більш ефективно співпрацює з сільгоспвиробниками області. Так, тільки протягом цього року разом з Департаментом агропромислового розвитку проведено на базі Інституту 8 семінар-нарад, практичних конференцій тощо.

Починаючи з грудня 2014 року плануємо провести в Інституті навчання керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств всіх форм власності.

Але є і побажання. На думку директора Департаменту в 2015 році необхідно розширити наукові програми по галузях: тваринництво, картоплярство і овочівництво  та оптимального співвідношення культур у сівозмінах.