Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА – ЯРМАРОК «ГОЛУБ – СИМВОЛ МИРУ»

 

01 листопада 2014 року за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного клубу любителів спортивних (поштових) і високольотних безкружних голубів, секції любителів декоративних голубів, співочої та екзотичної сільськогосподарської птиці відбулася Всеукраїнська виставка-ярмарок «Голуб – символ миру». 

Метою якої є розширення світогляду до прекрасного, корисного, а особливо дітям та підліткам у їх вихованні, прищеплені любові та бережливого ставлення до природи.

Відкриття заходу урочисто провели директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Володимир Миколайович Івченко, голова Клубу безкружних голубів в Сумській області Борис Трохимович Григоров та Президент Всеукраіїнської федерації гонного безкружного голубівництва Юрій Олександрович Алексєєв.

Учасниками виставки – ярмарки крім Сумського обласного клубу любителів спортивних (поштових) і високольотних безкружних голубів, секції любителів декоративних голубів, співочої та екзотичної сільськогосподарської птиці були громадські об’єднання птахівників з районів області, а також представники Чернігівської, Харківської, Київської, Черкаської, Хмельницької, Кіровоградської та Луганської областей.

На виставку – ярмарку було представлено до 400 експозицій 23 видів декоративної, рідкісної сільськогосподарської птиці, дрібного тваринництва.

Найбільшою у 272 експонатах було представлено експозицію голубів 80 порід і напрямків продуктивності.

Велике враження у відвідувачів викликала експозиція кролів із 151 експонату різних порід, які характеризуються високою живою масою понад 10 кг, неперевершеними екстер’єрними якостями.

Затримувався погляд відвідувачів на різноманітті експозиції курей 23 порід і напрямків продуктивності, гусей, качок, індиків, цесарок, фазанів, павичів.

Малеча міста з великим задоволенням затримувалася біля експозиції співучих птахів, колекцій папуг, які вражали своїм співом і окрасою оперення.

Багато сумчан та гостей міста здійснили бажані приємні покупки. Аматори – птахівники обмінялися племінним матеріалом для покращення селекційних ознак своєї птиці.

По закінченню виставки переможцям та учасникам виставки – ярмарки було вручено дипломи, медалі, цінні подарунки.

Дипломом І ступеня та медаллю за І місце за кращого голуба серед Миколаївських голубів нагороджено Донича М.О. із м. Новомиргород Кіровоградської області та Вільчинського О.М. із м. Звенигородка Черкаської області.

Дипломом ІІ ступеня та медаллю за ІІ місце серед Миколаївських голубів нагороджено Гончара В.М. із м. Кіровоград та Говоруна О.В. із м. Суми.

Дипломом ІІІ ступеня та медаллю за ІІІ місце нагороджено Лиска В.В. із м. Староконстантинів Хмельницької області.

За великий внесок в розвиток голубівництва України нагороджено Президента Всеукраїнської федерації гонного безкружного голубівництва Алексєєва Ю.О. із м. Звенигородка Черкаської області.

Дипломом І ступеня та медаллю за І місце за колекцію рідкісних та співочих птахів нагороджено Конононенка В.О. із м. Суми.

Дипломами за колекцію декоративних голубів нагороджено Лісовенка В.І. із смт. Жовтневе Білопільського району Сумської області; за колекцію спортивних (поштових) голубів Денисенка Ю.М. із м. Суми та за голуба породи «бантовий» Нікітіна Р.С. із м. Суми.

Цінні подарунки вручено Беркуну О.Ф. із м. Звенигородка Черкаської області, Відяєву В.М із м. Охтирка Сумської області, Литвиненку Д.В. із м. Серидино-Буда Сумської області, Розуменко Ю.В. із м. Конотоп Сумської області, Забарі І.В. з м. Переяслав-Хмельницький Київської області, Тюпі С.П. із м. Звенигородка Черкаської області.