Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОРОЖНЯ КАРТА ЗРОСТАННЯ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ: ВІД ФЕРМЕРА ДО АГРОХОЛДИНГУ

Під егідою Організації Об’єднаних Націй в рамках Міжнародного форуму з відродження фермерських господарств в Україні «Агропорт 2014»           16 жовтня 2014 року в м. Харків за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України відбувся Ш Східноукраїнський аграрний форум «Дорожня карта зростання аграрного бізнесу: від фермера до агрохолдингу» в роботі якого взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку – Володимир Івченко та його заступник – Алла Боронос.

Основна мета агрофоруму – створення умов для підвищення ефективності аграрного бізнесу України!

 

 

Учасники заходу, а це фермери і аграрні компанії мали можливість прямого діалогу з діловими партнерами, кредиторами та інвесторами, провідними національними та іноземними експертами ринку, які ділилися своїм досвідом, навичками та рекомендаціями. Всі мали можливість отримати дорожню карту, дотримуючись якої вони зможуть побудувати ефективний агробізнес – бізнес, який приносить прибуток своїм власникам, цікавий інвесторам і кредиторам.

Під час проведення заходу було проведено чотири  панельних дискусій на теми:

« Аграрне майбутнє України: євроінтеграція і трансформація»

«Кооперація в АПК. Чому аграрії України не хочуть об’єднуватися?»

«Стратегічний розвиток агробізнесу»

«Практичні інструменти операційного управління агробізнесом».

Учасники дискусій: Голова Американської торгової палати – Bemard Casey, директор представництва Варшавської фондової біржі в Україні – Андрій Дубецький, європейський експерт з питань аграрної логістики – Яцек Аустен, менеджер програми експертів ЄБРР – Олександр Каплатий, керівник направлення розвитку ринкової інфраструктури проекту USAID АГРОІНВЕСТ - Микола Гриценко, голова Аграрного союзу України – Геннадій Новиков  та інші.

Під час спілкування директора Департаменту Володимира Івченка з Головою Американської торгової палати BemardCasey були обговорені питання розвитку бізнес клімату в агропромисловому комплексі та що сьогодні повинні роботи агропромислові формування для успішного розвитку бізнесу в умовах розширення співробітництва з Європейським союзом.

 

Також Володимир Івченко запропонував на рівні двох держав створити делегації, які б могли зустрітися, як в Україні так і в Америці щодо експорту високоякісної сільськогосподарської продукції та вивчення досвіду роботи фермерських господарств та агрохолдингів.