Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ШЛЯХИ СПІВПРАЦІ З СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКАМИ….

Директором Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Володимиром  Івченко 16 вересня  2014 року проведено нараду з керівниками провідних компаній , які займаються реалізацією сільськогосподарської техніки.

На розгляд учасників наради було винесено питання щодо  пропозицій і поглядів підприємств-реалізаторів сільськогосподарської техніки у проведенні виставкових заходів на території Сумської області.

Розпочинаючи нараду, Володимир Івченко поцікавився у запрошених про стан справ на їх підприємствах, про проблемні питання, які потребують вирішення спільно з органами виконавчої влади.

 

Згідно з оперативними даними управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій у 2014 році аграріями області придбано 407 одиниць сільськогосподарської техніки на суму 198,6 млн.грн, що на з на 145 одиниць менше (130,8 млн.грн.), у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Із основних видів техніки,  на 35 одиниць менше придбано тракторів, на 14 одиниць зернозбиральних комбайнів, на 40 одиниць грунтообробної техніки.

Станом на 01.01.2014 року амортизаційний термін експлуатації відпрацювали 75 відсотків тракторів, 65 відсотків зернозбиральних комбайнів, 59  відсотків ґрунтообробної техніки, тому на сьогодні питання оновлення машино тракторного парку аграріями області  є одним із головних напрямків в роботі Департаменту.

Одним із спільних організаційних заходів, на який слід сьогодні разом звернути увагу – це поліпшення співпраці як органам виконавчої влади, так і бізнесовим структурам, з сільськогосподарськими товаровиробниками області шляхом проведення виставок, ярмарок, презентацій, тощо.

Директором Департаменту було запропоновано учасникам наради розглянути можливість і активізувати, по завершенню проведення збирання врожаю та посіву озимих культур під урожай 2015 року сільськогосподарськими товаровиробниками області, роботу по організації   проведення масових заходів за участю керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств області.

Дане питання було розглянуто, обговорене і підтримане учасниками наради.

За підсумками проведеної наради було прийняте  рішення: компаніям розробити графіки проведення презентаційних заходів по своїх підприємствах в жовтні-лютому місяці   2014-2015 років та надати відповідні пропозиції Департаменту.