Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПИРТОВІ ЗАВОДИ ВИРОБЛЯТИМУТЬ ДЕЗІНФІКУЮЧІ ЗАСОБИ

Верховна Рада України прийняла Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Цей закон дозволятиме виробляти дезінфікуючі засіби (сировину для антисептиків) підприємствами ДП «Укрспирт». Відповідний законопроект був підготовлений ДП «Укрспирт» спільно з Кабінетом Міністрів України, згідно з яким скасовується акциз для підприємств, що виробляють антисептики та дозволить їм закуповувати спирт за ціною 37 гривень за літр, замість 184 гривень.

ДП «Укрспирт» повідомляє, що до 30 червня 2020 року для їх підприємств діятиме спрощена процедура закупівлі спирту. Споживачам (юридичним особам або ФОП) достатньо підписати спрощений договір з державним підприємством, оплатити рахунок і отримати придбаний спирт із заводу. Проте такий механізм діятиме за умови потреби покупця в спирті обсягом до 1 тисячі літрів у квартал.

У Сумській області здійснюють господарську діяльність два спиртових заводи, а саме Дубов’язівське МПД ДП «Укрспирт» та ДП «Попівський експериментальний завод», які розташовані на території Конотопського району. Вони мають можливість виробляти сировину для антисептиків (спирт денатурований). До того ж, лікеро-горілчане підприємство ТОВ «Горобина», що в м. Суми на власних потужностях також має можливість виробляти дезінфікуючі засоби.