Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ВИПЛАТИ ДОТАЦІЇ НА МОЛОДНЯК ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведена відеоселекторна нарада щодо виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби.

У відеоселекторній нараді взяли участь фахівці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко, а також заступники голів та керівники структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, представники органів місцевого самоврядування.

Під час наради Олександр Маслак зосередив увагу присутніх в районних студіях на Порядок виплати дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників. Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку.

Про перелік документів, які необхідно подати до органів місцевого самоврядування на отримання дотації за молодняк розповіла заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Наталія Ніколаєнко.

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко наголосив, що одним із ключових аспектів є ідентифікація тварин. Звернув увагу на особливості проведення ідентифікації та реєстрації тварин, які набуті шляхом переміщення від інших власників.

Керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва в своєму виступі зупинилася на вимогах щодо ідентифікації та реєстрації молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

За результатами проведеної відеоселекторної наради Олександр Маслак звернув увагу присутніх в студіях тримати на контролі підготовку та своєчасне подання документів фізичними особами, що мають право на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.