Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМАХ ВІДБУВСЯ «ЯРМАРОК КРЕДИТІВ»

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області», Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» у Конгрес-центрі Сумського державного університету організовано та проведено інформаційно-комунікативний захід для аграріїв регіону.

До участі в заході долучилися представники провідних банківських установ, комерційних компаній з постачання насіння, мінеральних добрив та засобів захисту рослин світових виробників, Сумської філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг».

У вступному слові керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький зазначив, що аграрний сектор Сумщини є провідним сектором економіки області. Саме зараз, в період підготовки до посівної кампанії нагальним питанням є забезпечення аграріїв обіговими коштами. Тому сьогоднішня «Ярмарка кредитів» - дуже актуальний захід для всіх учасників, у ході якого відбудеться обмін інформацією стосовно потреб аграріїв та пропозицій банківських установ щодо кредитних продуктів, комерційних компаній – щодо умов поставок виробничих ресурсів.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак вказав, що захід такого формату є необхідним, адже одночасна присутність банків,  постачальників насіння та засобів захисту рослин, сільгосптоваровиробників  сприяє прийняттю оптимальних рішень щодо залучення кредитів, забезпечення виробничих потреб у коштах та матеріальних засобах виробництва, участі у державних програмах підтримки сільгосптоваровиробників.  Конструктивні комунікації сприятимуть прийняттю найбільш ефективних виробничих рішень, що в подальшому матиме позитивний вплив на результат роботи аграрних підприємств.

Представники регіональних відділень АТ «Укрексімбанк», АТ «Державний ощадний банк України», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Укргазбанк», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Мегабанк», АТ «Перший український міжнародний банк», АТ «Укрсиббанк» у вигляді відеопрезентацій представили свої актуальні банківські продукти та програми для аграріїв.

Представники НАК «Украгролізинг»,  ТОВ «Суфле Агро Україна», ТОВ «Агро Арена»  довели учасникам заходу свої комерційні пропозиції.

Після офіційної частини захід перейшов у формат вільного спілкування, що дозволило аграріям підходити до представників банків, комерційних організацій та обговорювати умови співпраці, спеціалісти Департаменту надавали консультації з питань участі в програмах фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету.

Кожен з учасників «Ярмарку кредитів» зміг отримати нові знання, поділитися досвідом та висловити власну думку.