Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО УВАГИ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ

Всеукраїнська Аграрна Рада та Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI запрошують долучитися до практичної онлайн-конференції.

27 листопада 2020 року о 14:00 під патронатом заступниці міністра фінансів України Світлани Воробей та заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбудеться онлайн-конференція «Підтвердження господарської діяльності для уникнення нарахування «умовного» ПДВ при загибелі врожаю через отримання сертифікату ТПП про обставини непереборної сили».

Учасники конференції отримають кліше заповненої заяви для отримання сертифікату ТПП та зразки додатків до неї.

УВАГА! ВІДБУДУТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації оголошує про проведення земельних торгів та запрошує зацікавлених фізичних та юридичних осіб прийняти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу прав оренди на земельну ділянку земель водного фонду державної власності для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ 10.07), розташованої за межами населених пунктів на території Білківської сільської ради Тростянецького району Сумської області.

Кадастровий номер ділянки 5925080400:03:001:0009, площа – 7,3243 га, площа водного обʼєкта (ставок) - 4,2412 га.

ПРОГНОЗ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ЦІН НА СВИНЕЙ В ЖИВІЙ ВАЗІ НА 23-29 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» оприлюднив прогноз закупівельних цін на свиней в живій вазі з 23 по 29 листопада 2020 р., а саме на рівні 42 - 43 грн./кг, – йдеться у повідомленні пресслужби Асоціації. https://association-mg.com.ua/dilovuy-daidjest/344-prognoz-zakupivelnikh-tsin-na-svinej-na-48-j-tizhden-2020-r

Ймовірно, ціна на свиней наступного тижня збільшиться на 1 грн. до 42 – 43 грн./кг. Впродовж листопада ціни на свиней в Україні сталі. Однак на них може сильно вплинути ціна на свиней в ЄС, яка продовжує знижуватись. Впливають на ціни і зниження попиту на м’ясо карантинні обмеження. Крім того, новорічні свята через COVID-19 будуть під загрозою, що може значно зменшити попит на м’ясо у місцях громадського харчування. Єдине рішення для стабільного прибутку в нестабільний для ринку час – це зниження собівартості вирощування свиней, яка в Україні є найвищою в Європі.

ПЕРЕЛІК СІЛЬГОСПТЕХНІКИ ДЛЯ ДЕРЖПІДТРИМКИ РОЗШИРЕНО НА 417 НОВИХ ОДИНИЦЬ

У рамках реалізації бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується з державного бюджету.

«До переліку додано 417 нових найменувань техніки та обладнання, тепер їх налічується 14 573 від 191 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 6. Це означає, що скористатись підтримкою зможе ще більше аграріїв і виробників», - коментує Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

УРЯД УДОСКОНАЛИВ ЗАКОНОДАВСТВО ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА КОНЦЕНТРАЦІЄЮ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ У ВЛАСНОСТІ

Проектом постанови Кабінету Міністрів України передбачається внесення змін у:

  • ­додаток до Порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром, іншими кадастрами та інформаційними системами, що забезпечить інформаційну взаємодію програмного забезпечення Державного земельного кадастру із Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;